ارتقا به فروشنده
شناسه پست: 1541
بازدید: 1655

آموزش ارتقا به فروشنده و بازاریاب

ارتقا به فروشنده و بازاریاب
ارتقا به فروشنده و بازاریاب

ارتقا به سطح فروشنده

توجه کنید در آموزش ارتقا به فروشنده و بازاریاب این مرحله از عضویت برای فعال‌سازی فروشندگی شما الزامی بوده و یک‌بار برای همیشه انجام خواهد شد. برای ارتقا به سطح فروشنده روی دکمهٔ ارتقا به سطح فروشنده در پنل کاربری خود کلیک کنید. تا به صفحهٔ زیر انتقال پیدا کنید.

ارتقا سطح کاربری
ارتقا سطح کاربری

لطفاً جهت ارتقا حساب اطلاعات را تکمیل نمایید.

توجه کنید نام پروفایل شما عوض نمی‌شود و هیچ‌کس به این اطلاعات ارسالی شما دسترسی ندارد. اطلاعات شما طی سیاست محرمانگی اطلاعات محفوظ می‌ماند و فقط برای تسویه‌حساب، تشخیص هویت مورداستفاده قرار می‌گیرد.

پس از تکمیل اطلاعات روی مرحلهٔ بعدی کلیک کنید. تا صفحهٔ ثبت شد، نمایش داده شود.

صفحه ثبت شد
اگر اطلاعات شما صحیح باشد به مرحلهٔ بعد می‌روید.

مرحلهٔ ارسال مدارک تشخص هویتی

لطفا برای احراز هویت مراحل زیر را انجام دهید:

صفحه اطلاعات تایید هویت
صفحه اطلاعات تایید هویت

در این مرحله برای تأیید هویت شما باید عکس یا اسکن کارت ملی و شناسنامه خود را وارد نمایید. توجه کنید این مورد برای قانونی شدن کسب کار و تعیین هویت الزامی بوده و اطلاعات شما باتوجه‌به سیاست های محرمانگی شرکت فقط برای تعیین هویت بوده و اطلاعات کدگذاری شده و برای هیچ‌کس قابل رویت نخواهد بود.

برای آپلود عکس یا اسکن کارت ملی و شناسنامه روی فایل عکس کارت ملی (مورد شماره 1 در تصویر بالا) و برای آپلود اسکن یا عکس صفحه اول شناسنامه روی فایل عکس شناسنامه کلیک کنید (مورد شماره 2 تصویر بالا) و به‌صورت زیر فایل را بارگذاری نمایید.

برای بارگذاری، پرونده‌ها را بکشید یا گزینش پرونده را بزنید و تصویر را از گوشی خود انتخاب کنید و منتظر باشید تا تصویر مطابق شکل زیر کامل آپلود شود و کادر انتخاب آبی‌رنگ شود.

بارگذاری اطلاعات
بارگذاری اطلاعات

نکاتی که نیاز به توجه دارد

  • 1- کارت ملی خود را اسکن نمایید و یا تصویر آن را به‌صورت واضح و شفاف بگیرید.
  • 2- صفحه اول شناسنامه خود را اسکن نمایید و یا تصویر آن را به‌صورت واضح و شفاف بگیرید.
  • 3- فایل عکس‌ها را از طریق فیلدهای زیر برای ما ارسال نمایید.
  • نکته: لطفاً دقت فرمایید عکس ارسالی شما کاملاً مشابه نمونه عکس‌ها باشد. فایل عکس کارت ملی فایل عکس شناسنامه ارسال برای بررسی

بعد از تکمیل اطلاعات بالا روی ارسال برای بررسی کلیک کنید

درخواست ارتقا حساب شما در حال بررسی می باشد
درخواست ارتقا حساب شما در حال بررسی می‌باشد. لطفاً شکیبا باشید.

درصورتی‌که صفحه بالا را مشاهده کردید به شما تبریک میگم ثبت اطلاعات شما به‌صورت کامل ثبت کردید. باید منتظر بمانید تا کارشناس صد تو اطلاعات واردشده و آپلود شده را بررسی نماید. چنانچه اطلاعات هویتی شما موردتأیید باشد. حساب کاربری شما ارتقا داده خواهد شد. توجه کنید فعال سطح فروشنده در صورت تأیید توسط کارشناسان ما در صورت واردکردن شماره و ایمیل برای شما پیامک و ایمیل خواهد شد.

لینک های مرتبط با این آموزش

میانگین امتیازات ۵ از ۵