چیت پابجی 0 تا 100 را در اینجا بخوانید
شناسه پست: 2939
بازدید: 13540
 • صفر تا صد چیت پابجی را در اینجا بخوانید!

  در سال ۲۰۱۷ ماه مارس استودیوی PUBG Corporation بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds، را که بعد ها یکی از محبوب‌ ترین بازی ‌های بتل رویال در دنیا شد را برای pc منتشر کرد. زمان زیادی نکشید که این بازی با استقبال بی‌نظیر و چند میلیونی کاربران گیمر رو به ‌رو شد  و سبب انتشار نسخه چیت پابجی شد.

   استودیوی PUBG Corporation با این استقبال بالا از این بازی دست به کار شد و تمام تلاش خود را برای بر طرف کردن ایرادات و همچنین افزودن ویژگی های جدید اما جذاب به کار گرفت.موفقیت نسخه ‌ی pc و کنسولی پابجی، باعث شد تا این که سازنده ‌ی بازی به فکر ساخت اپ موبایلی این بازی بیفتد. در سال ۲۰۱۸ بازی PUBG Mobile توسط شرکت Tencent برای دستگاه‌ های اندروید و IOS  در بازار منتشر شد.

  چیت پابجی
  بازی PUBG Mobile

  بازی PUBG Mobile

  آموزش چیت در پابجی (PUBG)

  تقلب (cheat)! بله چیت در زبان فارسی به معنای تقلب در بازی است، اگر به دنبال چیت در بازی پابجی (PUBG) یا به اصطلاح چیت پابجی هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

  به استفاده از قابلیت هایی که یک بازیکن عادی در بازی از آن ها برخوردار نیست در دنیای گیم چیت گفته می شود. روش‌ های متنوع برای هک پابجی یا به اصطلاح چیت پابجی از همان ابتدا وجود داشت.

  اگر از طرفدارن بازی پابجی هستید صد در صد در بازی با بازیکن هایی که از کد های تقلب استفاده می‌ کنند می شوید. به عنوان مثال در حال دویدن به سبب یک گلوله که معلوم نیست از کجا آمده منجر به مرگ شما می ‌شود. در اصطلاح گفته می شود بازی هک شده است و تقلب صورت گرفته است یعنی همان چیت پابجی!

  در ابتدا چیت پابجی به صورت Early-Access  عرضه شد. با این کار استودیو Bluehole تصمیم به برقراری عدالت گرفت، اما این تصمیم مسئله خطرناکی برای متقلب‌ ها محسوب نشد، در سال 2017 ب کاهش چیت پابجی روبرو شدیم اما تداوم این کاهش زیاد نبود و دوباره در سال 2019 شاهد اوج گرفتن این ماجرا هم مانند قبل شدیم. درست در زمانی که توسط یک هکر استریمر معروف و جنجالی توییچ Dr. Disrespect کشته شد کاربران این بازی به شدت دلخور شدند و شروع به حذف نصب این بازی کردند. این کار باعث شد تا کمپانی Bluehole قبل از آن که پابجی برای همیشه از دست برود و دیر شود، فکری به حال این بازی محبوب کند.

  شاید شما به طور کامل با این بازی آشنا نباشید در ابتدا به صورت جامع این بازی در به شما معرفی خواهیم کرد.

  راهنما، آموزش و نکات بازی پابجی برای بازیکنان جدید

  راهنما، آموزش و نکات بازی پابجی برای بازیکنان جدید
  راهنما، آموزش و نکات بازی پابجی برای بازیکنان جدید

  چیت پابجی موبایل

  راهنما، آموزش و نکات بازی پابجی برای بازیکنان جدید

  بازی PUBG یک بازی بتل رویال و از فیلم و کتاب Battle Royale الهام گرفته شده است. پابجی از دسته عناوین شوتر معمول صنعت بازی حساب نمی شود.

  شروع این بازی با 100 بازیکن است یا مثلا یک تیم دوستانه اما در نهایت هدف این بازی فقط برنده شدن یک نفر است یعنی تنها یک نفر می‌تواند در این بازی برنده باشد. در نتیجه تنها قانون بازی همین یک مورد است.

  هدف شما در این بازی زنده ماندن است. یعنی نباید بر کشتن بیشترین تعداد از دشمنان تمرکز کنید.

  شما باید از تکنیک های شوتری استفاده کنید یعنی حتی بدون کشتن یک دشمن در بازی پیروز شوید.

  داشتن عملکردی مخفیانه، در بازی پابجی موفق‌ ترین رویکرد است. واقع بیشترین بازیکن های رده بالای بازی پابجی در تورنمنت ‌های خود با این عنوان که دیگر بازیکن ها در صدد کشتن یکدیگر تلاش می کنند به وسیله تکنیک ‌هایی مثل مخفی‌کاری یعنی پنهان شدن به دور از ساحل و در یک قایق، سعی می کنند به مرحله آخر بازی برسند و برنده شدن خود را به 100 درصد برسانند.

  بازی چیت پابجی موبایل
  بازی چیت پابجی موبایل

  بازی چیت پابجی موبایل

  یک دایره قرمز هم با عنوان ناحیه ای که بمباران است نشان داده می شود. بمباران به صورت شمارش چند عدد انجام می شود و بازیکن باید سریعا خود را از آن ناحیه خارج کند و یا این که وارد یک ساختمان شود تا از کشته شدن در امان بماند.

  ماهیتابه ضد گلوله
  چتربازی در بازی پابجی
  چتربازی؛ پیدا کردن اسلحه؛ کشتن بازیکنان

  سلاح های زیادی برای مبارزه نزدیک در بازی PUBG وجود دارد، اما ماهیتابه قهرمان واقعی بازی حساب می شود.

  در اوایل ساخت بازی هدف سازندگان این بود که بتوان با ماهیتابه درست مانند یک راکت تنیس نارنجک ‌ها را زد، اما این هدف تحقق نیافت و ماهیتابه تبدیل به منحرف کننده گلوله شود. شما باید با ماهیتابه گلوله‌ هایی که از دشمن به سمت شما می آید را دفع کنید البته احتمال این که هنگام انجام این کار کشته شوید زیاد است، اما اگر بتوانید به سمت کسی که به شما شلیک می‌کند بدوید و با یک ضربه دقیق او را بکشید احتمال پیروزی خود را چندین برابر می کنید.

  چیت (Cheat) چیست و چیتر کیست؟

  چیت (Cheat) چیست و چیتر کیست؟
  چیت (Cheat) چیست

  چیت (Cheat) چیست و چیتر کیست؟

  چیت ابزاری است که به عنوان قوی تر شدن و خودنمایی برخی از پلیر های بازی های آنلاین از آن برای این که نشان بدهند من از همه قوی تر هستم استفاده می کنند.

  حتما به خاطر دارید که با استفاده از کدهای تقلب در گذشته داخل اکثر بازی های pc و بازی های کنسول می توانستید کارهای عجیب و غریب انجام دهید، مثلا در بازی کانتر با زدن کد تقلب سوپر جامپ یا بازی gta می توانستید پرش های بسیار بلند داشته باشید یا مثلا در بازی کانتر میشد با زدن کد تقلب می شد دشمن را از پشت موانع دید و با یک حرکت آن را کشت و نابود کرد.

  چیت در قالب یک نرم افزار جداگانه ارائه می‌شود و در واقع مثل زدن کد تقلب یا هک کردن بازی عمل می کند. تنها با این تفاوت که شما آن را به عنوان یک نرم افزار مستقل بر روی سیستم خودتان نصب می کنید.

  با فعال کردن این برنامه به صورت موقت یک سری تغییرات داخل بازی شما انجام می‌شود و درست تا زمانی که چیت فعال است شما می توانید داخل بازی کار های عجیب و غریب انجام دهید و از رقبای خود در بازی به راحتی آب خوردن جلو بزنید.

  هک بازی PUBG ممکن است؟

  من می خواهم در این قسمت در مورد امکان پذیر بودن یا نبودن چیت پابجی موبایل صحبت کنم. برای خیلی از کاربران این بازی سوال پیش می آید که آیا هک بازی PUBG ممکن است یا خیر؟

  اگر از طرفداران بازی PUBG باشید و آن را بازی کرده باشید حتما با محدودیت هایی همچون سکه و یا مشکلات دیگر در بازی روبرو شده اید.

  هک بازی پابجی امکان پذیر است و با دانستن چند مورد ساده می توانید چیت پابجی موبایل را انجام دهید. تقلب در این بازی با استفاده از حالت های مختلفی از قبیل aimbots، تصاویر پس زمینه برای دیدن دشمنان به وسیله دیوار،کمک های بهبود یافته هدف ماکرو ها و غیره یا سرویس گیرندگان بازی اصلاح شده برای همه نوع سیستم عاملی امکان پذیر است.

  معرفی چیت بابچی های معروف

  1. چیت  No Recoil

  این چیت از تغییر در هدف گیری و نشانه گیری تیراندازی جلوگیری می کند، در واقع باعث می شود که موقع تیراندازی لگد اسلحه باعث تغییر در هدف گیری و همینطور نشانگر تیراندازی نشود.

  البته باید خاطر نشان کرد که در بعضی از چیت ها لگد اسلحه به صورت صفر پایین آورده نمی شود تا که تشخیص چیت پابجی بودن سخت تر و یا حتی ناممکن شود.

  این چیت به دلیل طبیعی تر بودن بیشترین استفاده را دارد اما در عین حال که توانایی گریز از مسدود شدن را دارد باید توانایی کم این چیت را در تقلب کردن نیز قبول کرد.

  • چیت  Aim Bot

  با یک یا چند شلیک بدون هدفگیری در این چیت حریف کشته می شود جالب است که بدانید اکثر ادمین های بازی قادر به تشخیص این نوع از چیت نمی باشند. این چیت به محض دیدن حریف، مگسک یا به اصطلاح نشانگر تیراندازی را روی حریف قفل می کند و حریف را به قتل می رساند.

  از پر استفاده ترین و معروف ترین چیت های این چیت پابجی است که در بازی ها استفاده می شود.

  • چیت  Wall Hack

  این چیت محل کمین کردن و مکان های پنهانی باقی حریفان به شما نشان می دهد و باعث می شود تا از دیدن ناگهانی هر بازیکن شوکه نشوید، به وسیله این چیت پابجی می توانید دیگر بازیکن ها را به صورت رنگی از پشت دیوار ها ببینید.

  این چیت پابجی یکی از بدترین چیت هایی است که برای بازیکن های معمولی در بازی بسیار آزار دهنده است و از بدترین چیت های ساخته شده است.

  آموزش استفاده از چیت پابجی:

  آموزش استفاده از چیت پابجی
  آموزش استفاده از چیت پابجی

  آموزش استفاده از چیت پابجی

  مرحله 1: آنتی ویروس خود را خاموش کنید

  مرحله 2: فایل زیپ چیت پابجی را دانلود و سپس اکسترکت کنی.

  نکته: بعضی از آنتی ویروس ها به این فایل حساسیت نشان می دهند در نتیجه حتما قبل از خارج کردن از حالت فشرده و اکسترکت فایل دانلود شده آنتی ویروس خود را خاموش کنید زیرا امکان دارد آنتی ویروس چیت را پاک کنند.

  مرحله 3: بازی را در شبیه ساز بلو استکس یا تنسنت اجرا کنید.

  امکانات چیت پابجی موبایل:

  امکانات چیت پابجی موبایل
  امکانات چیت پابجی موبایل

  امکانات چیت پابجی موبایل

  دست خدا

  در این قابلیت شما می توانید از پشت درخت یا سنگ یا هر جای دیگری تیر اندازی کنید.

  اگر از افراد علاقمند به این بازی باشید حتما تا به حال با یک چیتر برخورد کرده اید به صورتی که شما را با تیر میزند اما شما او را نمیبینید سپس بعد از مردن اسکوادتون میبیندید پشت خانه و یا … است. در اصطلاح این بازی به این کار دست خدا گفته می شود.

  آنتن

  به دکمه ای که به وسیله آن می توان به راحتی مکان یک انمی را شناسایی کرد گفته می شود.

   آنتن را اگر فعال کنید شما می توانید به وسیله آن بالای سر هر انمی یک چیزی مانند سیم کلفت مشاهده کنید که به آسمان ختم می شود و که به وسیله آن خط می توانید به راحتی مکانش را شناسایی کنید.

  وال هک

  این ویژگی یعنی برداشته شدن درها و دیوار ها و نمایش انمی ها در پشت در ها و دیوار ها.

  اگر انمی را از قبل درون یک خانه دیده باشید دیگر ازش کمپ نمی خورید و غافلگیر نمی شود که این هدف به وسیله این ویژگی در چیت پابجی به وجود می آید.

  کاهش ریکویل

  به وسیله این ویژگی در چیت پابجی می توانید حتی با گروزا و ایوجی بدون لگد اسلحه تیر اندازی کنید، زیرا در این چیت پابجی کاهش ریکویل همان کاهش لگد اسلحه است.

  البته چیت هایی هم هستند که باعث عدم ریکویل یا عدم لگد 100% اسلحه میشوند این چیت نیز یکی از قابلیت های چیت موجود ما میباشد. در زیر فیلم نو ریکویل بودن این چیت را مشاهده کنید.

  سرعت بالا

  افزایش سرعت از دیگر ویژگی ها و قابلیت های چیت پابجی است. به کمک این ویژگی می توانید سرعت خودتان را در بازی بالا ببرید و انمی ها را دور بزنید حتی به راحتی می توانید آن ها را بکشید و یا حتی از زون نجات یابید و غیره.

  تماشای چیت پابجی سرعت می تواند جالب و لذت بخش باشد. تصور کنید در این نوع از چیت پابجی بازیکن می تواند در عرض چندین ثانیه از در نقشه جا به جا شود.

  حتی این ویژگی به حدی جالب و هیجان انگیز است که شما کشتن آن‌ ها را نیز ندارید. بعنوان مثال شلیک می کنید و فرد در ثانیه به سمت دیگر نقشه جا به جا می شود و تیر شما خطا می رود!

  متاسفانه هکر ها استفاده از این ویژگی به سرعت شناسایی می شوند و در نتیجه در صورت استفاده از این کد تقلب بعد از چند بازی بن می شوند.

  ایم بات

  به وسیله این ویژگی شما می توانید حتی با یک تیر دشمن خود را بکشید. یعنی حتی 1 تیر به پای هر گان دلخواه یا کراس بو یا هر کلت دلخواه یا هر چیز دیگری بخورد میمیرد و دشمن های شما و به عبارت دیگر تعداد بازیکن ها و رقیب های شما کاهش می یابد.

  هد شات اتوماتیک

  این ویژگی خفن به شما کمک می کند از فاصله دور با زوم کردن سر انمی ها را نشانه بگیرید. یعنی در این ویژگی چیت پابجی اگر زوم کنید خود چیت پابجی بصورت اتوماتیک سر دشمن را برای شما هدف میگیرد و تنها کار لازم این است که شما فاصله های دور هد شات کنید.

  حالت روح

  از دیگر ویژگی های خفن در چیت پابجی همین حالت روح است، شاید تا الان با چیتری در بازی برخورد کرده باشید ک از در و دیوار ها رد می شود. در واقع این ویژگی با فعال کردن حالت روح امکان پذیر است

  قابلیت پیدا کردن اسکوپ و …

  از دیگر گزینه ها این است که به شما تجهیزات مهم اطرافتان را نشان می دهد. مانند اسکوپ 4 و بالا تر، گان های مشخص شده، تیر و غیره.

  چیت رنگی کردن انمی

  این ویژگی در واقع دید بصری به بازی شما می دهد با فعال کردن چیت پابچب رنگی کردن انمی ها شما می توانید تمامی انمی های بازی را به رنگ های دلخواه خود مانند: زرد یا ابی یا سبز یا قرمز و یا … در بیاورید.

  پرش بلند

  افراد زیادی از این قابلیت بازی پابجی استفاده می کنند ، در بازی پابجی هکر های  بسیاری وجود دارند که در حین بازی دیده می شود به اسمان می روند و بعد بدون هیچ چیزی به زمین بر می گیردند.

  رادار وسایل

  با استفاده از این ویژگی شما این توانایی را دارید تا که مکان دقیق همه ی تجهیزات را بدست بیاورید.

  چیت esp

  این چیت با مربع های کوچک و خط هایی که از مرکز بازی کشیده میشود تمامی انمی ها را با درج فاصله به صورت متراژ برای شما بیان میکند. البته باید توجه کنید که این چیت نیز به تنهایی ارائه میشود. درواقع ما در صدتو تلاش کردیم یک اسکریپت حرفه ای بدون بن شدن اکانت تهیه کنیم. قابلیت های چیت ها بسیار زیاد هستند که باید مورد توجه قرار بگیرند. استفاده چندین چیت و فعال سازی همکان همه قابلیت ها ممکن است شما را به خطر بند شدن اکانتتان نزدیک کند.

  چیت ای اس پی پابجی موبایل
  چیت ای اس پی پابجی موبایل

  چیت اسکین پابجی

  چیت اسکین،شاید برای شما هم جالب باشه بتونین بدون پرداخت یک ریال هزینه ی اضافه برای خرید لباس و اسکین در بازی پابجی بتونین همه ی اسکین های منتخب بازی رو داشته باشید و پز لباس هایتان را به دوستان خود بدهید. البته باید خدمت شما دوستان عزیزی که این مقاله را میخوانید عرض کنم تمامی چیت های اسکین فقط برای بازیکن پلیر قابل نمایش خواهد بود و بازیکنان انلاین اسکین لباس شما را مشاهده نخواهند کرد

  چیت اسکین پابجی
  چیت اسکین پابجی

  چیت ماشین پرنده پابجی

  شاید برای شما جالب باشه سوار ماشین بشید و اون رو به پرواز در بیارید.بله این یه ترفند خیلی حرفه ایست برای هد شات کردن دشمنانتان همچنین با حرکت در آسمان از شر دشمنانتان دور خواهید بود.فیلم زیر را برای مشاهده شما عزیزان قرار دادیم.

  در قسمت نظرات میتوانید در خصوص نحوه ی کار کرد با ما در ارتباط باشید. باتشکر

  این چیت نسخه vip است؟

  بله این چیت جدید ترین نسخه و نسخه ی وی ای پی است.

  چیت پابجی واقعی است و دارای چه ویژگی هایی میشود؟

  تمامی بازی های انلاین و افلاین دارای نسخه ی تقلب می باشد.برنامه نویسان با دور زدن سرور های بازی با ایجادتقلب در بازی سعی دارند بازی شمارا با امکانات خارق العاده ای همراه کنند که شما به صورت بسیار حرفه ای تر بتوانید بازی کنید و دشمنانتان را شکست دهید.

  آیا چیت های پابجی تماما انتی بن هستند؟

  دقت کنید گول 100 درصدی انتی بن بودن چیت ها که در بسیاری از سایت ها برای جذب مخاطب مینویسند را نخورید.سرور های پابجی مدام در حال اپدیت و بروز رسانی مباشند و تنها چیت هایی انتی بن هستند که بالافاصله چیتشان را بر اساس اخرین اپدیت تقلب شناسی پابجی اپدیت کنند.

  امکانات چیت پابجی چیست؟

  هزاران امکانات مختلف بسته به نوع چیت برای شما موجود است. در این مقاله همه ویژگی های چیت پابجی موبایل را برای شما قرار داده ایم.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۷۵ رای