در باره ی صدِ تو

صدتو در پاییز 99 با هدف ایجاد بستری برای عرضه ی فایل ها و دوره های آموزشی برای کسب درامد کلیه اقشار جامعه راه اندازی شد. صدتو یک فروشگاه نیست بلکه مرجعی برای عرضه بهترین و پرکیفیت ترین فایل ها و دوره ها به صورت فیلم میباشد.

تیم مدیریت صد تو

ارغوان یزدانی

کارشناس سئو و بهینه سازی

ندا کاظمی

کارشناس فنی سایت

مهسا رئوفی

کارشناس مالی سایت

اسماعیل تقوی

کارشناس پشتیبانی سایت

sedato logo Horizontal
a 1

کسب و کار آنلاین با صدِ تو

داستان و مفهوم لوگوی صدِتو

صد تو با رویای کسب کار اینترنتی و مرجع آموزشی پیوسته در تلاش است تا بهترین کیفیت را در اختیار کاربران(چه فروشنده و چه خریدار) قرار دهد.صدتو با سابقه ی چندین ساله ی مدیریت ثنافا پا به عرصه ی وجود نهاد صدتو با شعار صد در صد کیفیت برای تو سعی در ایجاد یک محیط ایمن،با کیفیت برای شما دارد.ما تمام مجوز های کسب کار شما را گرفته ایم و میتوانید همینک در صدتو خودتان را به صد برسانید..

مفهوم لوگوی صدِتو

مفهوم لوگوی صد تو با علائم و مفاهیم زیر:

  • ۱- نماد سبد خرید (به مفهوم سایت فروشگاهی )(هم محصولات مجازی و هم فیزیکی)
  • ۲- نماد network marketing (تداعی بازاریابی شبکه ای)
  • ۳- عدد ۱۰۰ (قسمتی از نام سایت صد تو)
  • ۴- نماد درصد ( ٪ )   ۱۰۰٪

ویژگی فروشگاه ما

باتوجه به سابقه ی مدیریتی چندین ساله توسط مدیریت ثنافا،بر آن شدیم قویترین تیم مدیریت شامل مدیریت گرافیک،مدیریت برنامه نویسی،مدیریت کارشناسی فایل ها،مدیریت سئو مقالات و محصولات،مدیریت بازاریابی مدیریت مالی را برای خدمات دهی به شما عزیزان قرار دهیم.بدیهیست باتوجه به اختصاصی شدن هر مدیریت سرعت و کیفیت ارائه شده به شما عزیزان چندصد برابرخواهد بود.

ما برای مدیریت و پشتیبانی از خرید و فروش شما عزیزان قوی ترین سرور ها را در کشور آلمان،آمریکا و ایران خریداری کرده و با CDN نمودن شبکه ی سایت سرعت بالایی برای لود سایت و محصولات به ارمغان اورده ایم.همچنین با توجه به استفاده از قوی ترین فایروال ها بهترین و امن ترین محیط برای کسب کار شما را تهیه نموده ایم.

از دیگر ویژگی های این فروشگاه سئو و بهینه سازی محصولات شما درگوگل و موتور های جستوجو میباشد.ینی شما با قرار دادن محصول چنانچه در توضیحات مشکلی وجود داشت توسط تیم تولید محتوای صدتو بهینه سازی شده سپس تایید میگردد.

از دیگر ویژگی های صدتو به تبلیغ محصولات شما در بهترین و قوی ترین خبر  گزاری ها میباشد تا هم فروش شما بالاتر برود و از لحاظ رتب ی گوگل در نتیجه ی بهتری قرار بگیرید.