add product
شناسه پست: 1540
بازدید: 2029
 • آموزش اضافه کردن محصول دانلودی به صورت مرحله ارائه شده است. لطفا درصورت عدم ثبت نام،آموزش ثبت نام در صدتو را مشاهده کنید . سپس توسط آموزش ارتقا به فروشندگی صدتو پنل خود را فعال کرده و با آموزش زیر همراه شوید.

  از پنل کاربری ، قسمت محصولات روی افزودن فایل جدید کلیک کنید.(مانند تصویر زیر)

  اضافه کردن محصول دانلودی
  اضافه کردن محصول دانلودی وکسب درامد

  پس از انتخاب محصول و زدن افزودن فایل جدید صفحه ی زیر برای شما نمایش داده خواهد شد.

  اضافه کردن محصول و فروش فایل
  اضافه کردن محصول و فروش فایل

  در این صفحه مرحله به مرحله به آموزش بخش های مختلف این صفحه میپردازیم.

  اولین گام آپلود تصویر و آپلود فایل محصول

  اپلود عکس محصول
  با اپلود عکس با کیفیت و مناسب فروشتان را چند برابر کنید

  برای آپلود تصویر ابتدا روی آپلود یا انتخاب تصویر محصول کلیک کنید.(مورد شماره 1) تا صفحه ی زیرنمایش داده بشه

  انتخاب و بارگذاری تصویر محصول

  انتخاب و بارگذاری تصویر محصول

  روی گزینش پروژه ها کلیک کنید. و سپس عکس محصول خود را از کامپیوتر یا گوشی خود انتخاب کنید. توجه کنید، اندازه تصویر باید 1280 در 800 باشد این اندازه ی تصویر مناسب ترین اندازه برای نمایش محصولات شما میباشد. درصورتی که این اندازه را ندارید یا تصویر مناسب ندارید میتوانید یک تصویر مرتبط بارگذاری کنید تیم مدیریت کیفت محتوا و سئو ی محصولات صدتو با هماهنگی بخش طراحی گرافیک سایت تصاویر با کیفیت و مرتبط محصول شما را طراحی میکنند.توجه کنید تصویر خوب،باکیفیت و شامل بهترین عناوین میتواند فروش شما رو چندین برابر کنه.بعد از آپلود تصویر منتظر بمانید تا تیک آبی گوشه ی عکستون قرار بگیره مثل تصویر زیر

  add product sadeto 4

  چند نکته در آپلود تصویر

  آموزش سئو سازی تصاویر محصول-افزودن محصول دانلودی
  سئو یعنی بهینه سازی محتوا و تصاویر برای نمایش بهتر در موتور جستوجو از جمله گوگل

  اضافه کردن محصول برای نمایش بهتر تصاویر محصول در گوگل نیاز هستش که این قسمت را به دقت پر کنید. مرحله به مرحله بهتون آموزش میدم.

  مورد شماره 1: متن جایگزین

  متن جایگزین یا به اصطلاح تگ alt عنوان و اصطلاحی هست که به گوگل میفهماند این تصویر چیست و محتوای تصویر چیست ( هرچند گوگل خیلی پیشرفت کرده تو فهمیدن تصاویر ولی با نوشتن این مورد به گوگل در فهم بهتر محصولتون کمک میکنه)

  مورد شماره 2: عنوان

  عنوان تصویر میتواند اسم فایل باشد ولی بهتر است بهترین عنوان مرتبط با محصول برای این قسمت قرار دهید.

  مورد شماره 3: توضیح مختصر

  توضیح مختصرتصویر همانند کپشن در اینستاگرام عمل میکند!دقیقا همان جمله ای است که زیر تصویر نمایش داده میشود تا توضیحاتی به بازدید کنندگان در خصوص تصویر ارائه کند.

  مورد شماره 4:توضیح

  خوب در این مورد شما باید توضیحات تکمیلی نهایتا 80 کلمه در خصوص تصویر بنویسید.

  در انتها برای نمایش داده شدن تصویر روی دکمه آبی انتخاب کلیک کنید تا تصویر قرار بگیرد.

  آپلود و اضافه کردن محصول

  اپلود عکس محصول دانلودی و آپلود محصول
  برای آپلود فایل روی آپلود محصول کلیک کنید.

  برای آپلود فایل روی آپلود محصول کلیک کنید.

  آپلود محصول دانلودی
  آپلود محصول چند قدم برای آپلود خیلی ساده

  برای آپلود محصول روی مورد شماره دوم و عبارت “آپلود فایل” کلیک کنید و فایل را بارگذاری و انتخاب کنید.

  افزودن محصول دانلودی
  افزودن محصول

  در مورد شماره یک نیز به صورت اتومات عنوان فایل به اسم محصول شما تغییر داده میشود.هرچند شما میتوانید این عنوان را خودتان پرکنید. درمورد شمار3 شما میتونین چندین فایل رو با فازود فیلد جدید اضافه کنید.پس از اپلود و انتخاب میتوانید روی ضربدر این پیام کلیک کنید و به ادامه کار بپردازید.

  اطلاعات محصول

  افزودن محصول دانلودی توضیحات اضافه کردن محصول
  توضیحات اضافه کردن محصول

  مورد شماره 1 :عنوان محصول

  عنوان محصول همان چیزی هست که در عنوان سایت و در گوگل به نمایش گذاشته می شود لذا توضیه میشود حتما در نام گذاری محصول دقت کنید که دقیقا همان چیزی باشد که محصول شما را توصیف کرده و مخاطبان شما برای پیدا کردن محصول در گوگل سرچ میکنند. از عناوین تک کلمه ای دو کلمه ای جدا خود داری کنید همچنین از عناوین دارای کلمات بالا تر از 15 کلمه جدا پرهیز کنید. عنوان محصول باید کوتاه،مرتبط با محصول و شاه کلمه کلیدی هدایت کننده مخاطبان از گوگل به سایت باشد.

  مورد شماره 2:پولسانتر بازاریاب

  در صدتو این امکان به شما داده شده است که برای اینکه بتوانید.بازاریاب های سایت را برای بازاریابی محصول خود مجاب کنید خودتان درصدی از فروش محصول را برای بازاریابان قرار دهید.توجه کنید این درصد درصدی از فروش است که سهم بازاریاب میباشد.بهترین میزان درصد بین 5 تا 20 درصد میباشد.(توجه کنید از 100 درصد فایل چند درصد سهم سایت صدتو مابقی برای شما واریز شده و درصورتی که خرید توسط بازاریاب ها انجام شود درصدی که تعیین کنید از فروش شما کم و به حساب بازاریاب برای زحمت بازاریابی و ایجاد مشتری واریزمیشود)

  مورد شماره 3:قیمت محصول

  قیمت محصول باید بر اساس کیفیت محصول و واقعیت قرار داده شود.طبق قوانین سایت شما حتما باید قیمت گذاری را بر اساس ولقعت کفیت محصول قرار دهید.قیمت گذاری نباید خیلی پایینتر از کیفیت محصول و خیلی بالاتر از کیفیت محصولتان قرار بگیرد.سعی کنید واقع بین باشید.قرار دادن محصولات زیر 5 هزارتومان تایید نمیشود. طبق قوانین کارشناس بررسی کننده کیفیت محصولات و سئوی مطالب میتوانند قیمت محصول را بر اساس کیفیت فایل اضافه یا کم نمایند.

  مورد شماره 4: قیمت با تخفیف

  در این قسمت شما میتوانید قیمت نهایی با تخفیف در نظر گرفته قرار دهید (این قسمت الزامی نیست)

  مورد شماره ی 5: نوع فایل

  شما میتوانید از منوی کشویی فرمت فایلتان را انتخاب کنید. توجه کنید بهترین فرمت برای اپلود فایل zip میباشد.

  مورد شماره 6: تعداد صفحات یا مدت زمان

  در این قسمت میتوانید تعداد صفحات محصول اگر محصول کتاب یا جزوه باشد یا مدت زمان اگر محصول فیلم باشد قرار دهید. در غیر این صورت این مورد را خالی بگذارید. پرکردن این قسمت الزامی نیست.

  مورد شماره 7: تعداد پارت

  مورد شماره 7 تعداد پارت میباشد.به این معنی که محصول شما چند قسمت است(چه تعداد فایل برای دانلود بارگذاری نموده اید) این مورد نیز الزامی نمیباشد. و میتوانید خالی بگذارید.

  مورد شماره8:برگزار کننده یا نویسنده

  در این مورد نام فرد تهیه کننده و نویسنده محصول را مینویسید در صورتی که فیلم یا دوره محصول شماست باید اسم برگزار کننده را وارد نماید. توجه کنید این قسمت برای نوشتن افراد مشهور است تا از اعتبار ایشان استفاده نمایید درصورتی که محصول را خودتان تهیه کردید و فرد مشهور و دارای عنوان نیستید توصیه میکنم این بخش را خالی بگذارید.

  نوشتن توضیحات محصول

  این قسمت مهم ترین بخش در فروش محصول میباشد. چرا که کامل نوشتن توضیحات باعث مجاب شدن خریدار و مطمئن شدن از محتوا و کیفیت محصول میباشد.

  توضیحات محصول
  قرار دادن محتوای یونیک شده و دقیق فروش شمارا چند برابر میکند

  مورد شماره ی 1:افزودن پرونده ی چند رسانه ای

  چنانچه تمایل دارید در محتوای توضیحات محصول تصویری قرار دهید یا فایلی را برای پیش نمایش قرار دهید میتوانید با زدن افزودن پرونده ی چند رسانه ای و آپلود فایل ها تصاویر را در محتوای محصول قرار دید.

  باکس نوشتن توضیحات

  در این باکس تمامی توضیحات در خصوص محصول خود را بنویسید این توضیحات بسیار مهم است.پس با دقت و صبر و کامل نویسی این توضیحات بپردازید.در توضیحات خود به ابعاد کامل محصولات،عناوین به کار رفته در محصول،وجه امتیاز و برگ برنده شما نسبت به سایر فروشندگان(درصورتی که محصول شما در اینترنت مشابه داشته باشد) چرا باید خریدار این محصول را بخرد و… را قرار دهید.بعد از نوشتن میتوانید خود را به جای خریدار قرار دهید یا اینکه از کسی بخواهید که توضیحات محصولتان را بخواند و از او بخواهید نظرش را به شما بگوید!آیا با این توضیحات مطمئن به خرید فایل میشود؟ و تمام ابعاد و دغدغه هایش توسط توضیحات شما برطرف میشود یا خیر.

  مورد شماره 2: دسته بندی

  از این قسمت میتوانید عنوانی که نزدیک به محصول شما است را انتخاب کنید.(دقت کنید عنوان شباهت داشته باشد یا اگر دسته بندی مد نظر شما وجود نداشت لطفا از بخش تیکت اطلاع دهید تا اضافه شود)

  مورد شماره 3: برچسب ها

  برچسب ها یا تگ ها همان عبارت هایی است که خریدار برای پیدا کردن محصول شما سرچ میکند.بهترین تعداد نوشتن کلمه ی کلیدی جستوجوگر 3 تا 5 عدد میباشد. از عناوینی استفاده کنید که اگر شما جای خریدار باشید برای پیدا کردن محصولتان استفاده میکند. این عنوانین باید شامل کلمه کلیدی محصولتان نیز باشد.

  مورد شماره 4: ذخیره پیشنویس

  گاها پیش می آید وسط محصول گذاشتن کاری برای شما پیش می آید که مجبورید سایت را ترک کنید. شما قسمتی از راه را رفته اید ولی مراحل را کامل نکردید.برای اینکه زحمات شما هدر نرود و در موقع بهتر بتوانید ادامه ی کار را در پیش بگیرید این دکمه را زده و مصحول را به پیش نویس برده و ذخیره کنید.تا بعدا از قسمت محصولات بتوانید این محصول را تکمیل کنید و برای تایید و قرار گیری در سایت ارسال کنید

  مورد شماره 5 : ارسال نهایی برای بررسی

  در انتها برای قرار گرفتن محصول شما دکمه ارسال نهایی برای بررسی را میزند.محصول شما به کارشناس بررسی کیفیت محتوا ارجا داده میشود.مطالب شما سئو و بهینه سازی میوشد.موارد موجود اضافه شده و محصول شما به صورت یونیک شده در می آید. درصورتی که هیچ مشکلی وجود نداشته باشد و شما قوانین صدتو را نقض نکرده باشید محصول شما تایید میشود

  تایید و کنترل کیفی و سئوی محصولات زمانبر بوده و باید منتظر اصلاح و تایید محصولتان بمانید رد یا تایید محصول شما توسط پیامک یا ایمیل یا هردو به اطلاع شما میرسد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۵ رای