آموزش 3 روش کسب درآمد با بازی، نکات مهمی که برای درآمدزایی از طریق بازی بدانیم
شناسه پست: 6249
بازدید: 2488
 • کسب درآمد با بازی

  در این مقاله قصد داریم تا به آموزش کسب درآمد با بازی و ترفندهای کاربردی برای افزایش درآمدی که از طریق بازی به دست می‌آید، می‌پردازیم. در واقع این روش علاوه بر این که روش پرسودی برای کسب درآمد به شمار می‌آید، در کنار آن می‌تواند سرگرمی افراد را نیز فراهم آورد. شما بدون این که کاری برای انجام دادن داشته باشید و مشغول استراحت کردن باشید، برای این که انرژی بگیرید ممکن است سراغ اپلیکیشن‌های بازی مختلفی که در گوشی موبایل و یا کامپیوتر شما قرار دارند بروید و از طریق بازی کردن با این برنامه‌ها و اپلیکیشن‌ها، سرگرمی لازم را برای خود فراهم آورید.

  پس چه بهتر که علاوه بر بازی کردن با این برنامه‌ها، بتوانید درآمدی مناسب نیز از طریق بازی کردن به دست آورید. مدت‌ها پیش که هنوز درآمدزایی از طریق بازی در بین مردم مرسوم نبود، این که امکان کسب درآمد از طریق بازی وجود دارد موضوعی برای افراد بسیار سخت و باورنکردنی بود؛ اما امروزه با افزایش روز افزون گیمرها و بازی‌های گوناگونی که روزانه به بازار تکنولوژی ارائه می‌شوند، این حقیقت وجود دارد که نه تنها کسب درآمد از طریق بازی وجود دارد، بلکه درآمد حاصل از آن به حدی زیاد و باورنکردنی نیز می‌رسد و در دنیای امروز افراد بسیاری وجود دارند که از طریق بازی کردن، درآمدی بسیار مناسب کسب می‌کنند.

  در واقع در دنیای امروز، گیمرها به افرادی تبدیل شده‌اند که می‌توانند با بازی کردن حتی درآمد میلیونی داشته باشند؛ به نوعی که میزان درآمد آن‌ها، حتی به اندازه‌ای بالاتر از یک شرکت تولید کننده‌ی بازی نیز می‌رسد. در ادامه برای آموزش کسب درآمد با بازی، به معرفی روش‌هایی کاربردی می‌پردازیم و نکات مهم برای پیشرفت در این زمینه را تحت بررسی قرار می‌دهیم.

  کسب درآمد با بازی، روشی جذاب و سرگرم کننده برای درآمدزایی
  کسب درآمد با بازی، روشی جذاب و سرگرم کننده برای درآمدزایی

  آموزش کسب درآمد با بازی، روشی جالب برای کسب درآمد

  برای آموزش کسب درآمد با بازی بهتر است روش‌هایی کاربردی را معرفی کنیم. روش‌هایی بسیار متنوع برای درآمدزایی از این طریق وجود دارد که هر یک در نوع خود جذاب و لذت بخش هستند؛ به عبارتی افراد از طریق بازی کردن نه تنها به عنوان یک گیمر حرفه‌ای شناخته می‌شوند، بلکه می‌توانند خود را به عنوان فردی بشناسند که تنها از طریق بازی کردن، توانایی کسب درآمدهای بسیار بالا را نیز دارند. در ادامه روش‌های کاربردی برای درآمدزایی با بازی را بررسی می‌کنیم.

  • درآمدزایی به عنوان یک گیم بلاگر

  از جمله روش‌های بسیار جالبی که برای آموزش کسب درآمد با بازی باید به آن اشاره کنیم، تبدیل شدن به یک بلاگر بازی یا همان گیم بلاگر است. این روش جالب از جمله روش‌های پرطرفداری است که توسط خیلی از گیمرها برای درآمدزایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش شما می‌توانید با ایجاد یک وبلاگ یا وبسایت و یا هر شبکه‌ی ارتباطی دیگری، به تولید مطالب و محتواهای مفید درباره‌ی بازی‌های مختلف بپردازید و هر یک از بازی‌هایی که در بازار گیم وجود دارد، چه جدید و چه قدیمی را زیر ذره‌بین قرار داده و به نقد آن‌ها بپردازید.

  از طریق معرفی کردن بازی‌های جدیدی که به تازگی وارد بازار گیم شده‌اند و نقد و بررسی آن‌ها، معرفی کردن بهترین بازی‌ها برای رده های سنی گوناگون، راهنمایی کردن گیمرها برای انجام بازی‌های مختلف و… و انتشار این مطالب در وب‌سایت خود می‌توانید مخاطبان بسیاری را جذب کرده و با بالا بردن تعداد بازدید کنندگان و مخاطبان خود به کسب درآمد بپردازید.

  از جمله روش‌های بسیار جالبی که برای آموزش کسب درآمد با بازی باید به آن اشاره کنیم، تبدیل شدن به یک بلاگر بازی یا همان گیم بلاگر است.
  از جمله روش‌های بسیار جالبی که برای آموزش کسب درآمد با بازی باید به آن اشاره کنیم، تبدیل شدن به یک بلاگر بازی یا همان گیم بلاگر است.

  • فروش اکانت

  روش جذاب دیگری که برای آموزش کسب درآمد با بازی لازم است به آن اشاره شود، فروش اکانت‌ بازی‌های مختلف است. در واقع این روش از کسب درآمد یکی از روش‌های بسیار ساده برای درآمدزایی از طریق بازی و سرگرمی است؛ تنها نکته‌ای که وجود دارد این است که شما برای کسب درآمد از طریق این روش باید صبر و تجمل بسیار بالایی داشته باشید و انرژی خود را برای مدت زمانی مشخص بر روی یک بازی بگذارید تا بتوانید مرحله‌ی بازی را بالا به حد مشخصی بالا ببرید.

  بعضی از گیمرها علاقه دارند تا یک بازی را از مراحل بالایی آغاز کنند و یا اکانت‌های بازی که مرحله‌ی بالا دارند را از گیمرهای دیگر خریداری کرده و با بالا بردن مراحل کنونی بازی، این اکانت را به گیمرهای دیگر بفروشند. پس از این طریق و اشتراک گذاری اکانت‌هایی با لوِل بالا در وبسایت یا وبلاگ خود برای فروش، امکان کسب درآمد از طریق بازی آن هم به میزان بالا برای شما فراهم می‌آید.

  کسب درآمد با بازی از طریق فروش اکانت‌های بازی
  کسب درآمد با بازی از طریق فروش اکانت‌های بازی

  • تبلیغات

  روش جذاب دیگری که برای آموزش کسب درآمد با بازی باید تحت بررسی قرار گیرد، تبلیغات است. در صورت این که یک رسانه‌ی ارتباطی با تعداد مخاطبان زیاد و ترافیک بالا دارید، می‌توانید به تبلیغات بازی‌های مختلفی که در بازار گیم ارائه شده‌اند و یا محصولات مورد استفاده برای بازی کردن نظیر کنسول بازی، دستگیره، هدفون و… بپردازید. کمپانی‌های مختلفی که در حوزه‌ی تولید بازی فعالیت می‌کنند، ممکن است برای فروش هر چه بیشتر محصولات خود با شما شروع به همواری کنند و در قبال این که کار تبلیغات محصولات تولیدی آن‌ها را انجام دهید، امکان کسب درآمد به میزان بالا برای شما فراهم می‌آید.

  روش جذاب دیگری که برای آموزش کسب درآمد با بازی باید تحت بررسی قرار گیرد، تبلیغات است.
  روش جذاب دیگری که برای آموزش کسب درآمد با بازی باید تحت بررسی قرار گیرد، تبلیغات است.

  ایده‌هایی جالب و کاربردی برای موفقیت در کسب درآمد با بازی

  برای این که آموزش کسب درآمد از بازی را تکمیل کرده باشیم، لازم است که چند نکته در جهت موفقیت در این زمینه را بازگو کنیم.

  • برای این که به عنوان یک گیم بلاگر بتوانید به موفقیت زیادی برسید و درآمد بالا کسب کنید، باید به عنوان یک گیمر حرفه‌ای ظاهر شوید تا بتوانید اعتماد مخاطبان را جلب کنید. کاری که می‌توانید انجام دهید این است که در حین بازی کردن از بازی خود ویدیوهایی تهیه کرده و راهنمایی برای رد کردن مراحل مختلف تهیه کنید، تا گیمرهای دیگر در رد کردن این مراحل دچار مشکل خاصی نشوند. در این صورت می‌توانید به عنوان یک گیمر کاربلد ظاهر شده و به کسب درآمد بپردازید.

  • کار جالب دیگری که می‌توانید انجام دهید این است که، با گیمرهای حرفه‌ای دیگر در ارتباط باشید و ویدیوهای جالبی با همکاری آن‌ها تهیه کنید و در رسانه‌ی ارتباطی خود با مخاطبان به اشتراک بگذارید. برای مثال می‌توانید با یک گیمر دیگر بازی‌های رقابتی انجام داده و از این رقابت ویدیو تهیه کنید، یا با انجام مصاحبه‌های جذاب با گیمرها از ترفندهایی که برای بازی کردن به کار می‌گیرند آگاه شوید و با مخاطبان در میان بگذارید. چنین اقداماتی باعث جذب هر چه بیشتر مخاطبان به سمت شما می‌شود و می‌تواند باعث پیشرفت شما در حوزه‌ی گیم و بازی شود‌.

  به کار بردن ایده‌های مختلف برای کسب درآمد بیشتر از بازی
  به کار بردن ایده‌های مختلف برای کسب درآمد بیشتر از بازی

  آشنایی با سایت صد تو

  سایت معتبر صد تو که یک بستر بسیار مناسب برای درآمدزایی از طریق اینترنت به شمار می‌آید، امکان این را برای علاقمندان به کسب درآمد اینترنتی فراهم آورده تا با تهیه‌ی فایل‌های آموزشی مانند آموزش کسب درآمد با تلگرام، آموزش کسب درآمد از یوتیوب و یا با موضوعات مختلف تحصیلی، هنری، کسب و کار و… بتوانند از طریق آپلود کردن این فایل‌ها در این سایت معتبر و فروش آن‌ها به افراد دیگر، درآمدی دلخواه خود را کسب نمایند.

  سایت معتبر صد تو که یک بستر بسیار مناسب برای درآمدزایی از طریق اینترنت به شمار می‌آید
  سایت معتبر صد تو که یک بستر بسیار مناسب برای درآمدزایی از طریق اینترنت به شمار می‌آید

  لذا افرادی که توانایی و تخصص کافی را در زمینه‌ی آموزش کسب درآمد با بازی دارند، با توجه به تخصص و مهارت خود می‌توانند چندین فایل در حوزه‌ی آموزش کسب درآمد با بازی تولید کرده و در این سایت معتبر به اشتراک بگذارند و با قیمت مناسبی به مخاطبان و افرادی که تمایل دارند از این فایل‌ها استفاده کنند، بفروشند. به این ترتیب کاربرانی که تمایل دارند تا درآمدی مناسب را از طریق روش‌های مختلف و پر سود کسب درآمد از طریق بازی به دست آورند و به پیشرفتی چشم گیر و جایگاه‌ی دلخواه خود از این طریق دست پیدا کنند، می‌توانند برای خرید این فایل‌ها اقدام کنند.

  در نتیجه از این طریق درآمدی مناسب برای کاربران فروشنده‌ی این فایل‌های آموزشی فراهم خواهد شد. علاوه بر آن شما می‌توانید از مقالات آموزشی درباره‌ی کسب درآمد از طریق مشاغل مختلف اینترنتی که در سایت صد تو به اشتراک گذاشته‌ شده‌اند، نکات مهم جهت کسب درآمد از اینترنت را بیاموزید و برای توسعه‌ی کسب و کار اینترنتی خود گامی مهم بردارید.

  منابع:

  1. https://sadeto.com/ آموزش-کسب-درآمد-با-بازی-نکات-مهمی-که-برای-درآمدزایی-از-طریق-بازی-بدانیم
  2. https://vigiato.net/p/54655

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای