آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه
شناسه پست: 2258
بازدید: 2098
 • آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه اولیه

  در این مقاله قصد داریم تا به آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه به افرادی که به دنبال روش‌های آسان کسب درآمد هستند، بپردازیم. کسب درآمد به میزان قابل توجه و مناسب، یکی از خواسته‌هایی است که در ذهن تک تک ما وجود دارد و ما همواره به دنبال روش‌هایی هستیم که از آن طریق به دور از هر گونه مشکل و سختی و سرمایه‌های هنگفت یک کسب و کار مناسب را برای خود راه انداخته و درآمدی مناسب داشته باشیم. در آموزش های قبلی به آموزش کسب درآمد از فارکس پرداختیم. حال شبکه‌های مجازی و گسترده شدن فضای اینترنتی و روی کار آمدن بسیاری از شبکه‌های و وبسایت‌ها، راهی هموار پیش روی ما گذاشته‌اند تا بدین طریق بتوانیم درآمد دلخواهی که همیشه در فکر آن بوده‌ایم را کسب کنیم. مسئله‌ی مهمی که وجود دارد این است که باید روش‌های گوناگونی که می‌توان از طریق آن‌ها بدون نیاز به سرمایه‌ی اولیه درآمدزایی کرد را بشناسیم و با توجه به توانایی‌ها و استعدادی که داریم از طریق یک روش متناسب با توانایی خود، به کسب درآمد بپردازیم. شاید اگر خیلی وقت پیش با جمله‌ی درآمدزایی از طریق اینترنت مواجه می‌شدید، اصلا برای شما باور پذیر نبود. اما امروزه با رشد و توسعه‌ی تکنولوژی و مسیری که شبکه‌های مجازی هموار کرده‌اند، می‌توان گفت که درآمدزایی از اینترنت بدون سرمایه‌ی اولیه امری کاملا انجام‌پذیر و شدنی است‌. در ادامه به آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه‌ی اولیه و بررسی روش‌های مختلف آن می‌پردازیم.

  آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه
  آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه

  روش‌های کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه

  روش‌هایی بسیار متنوع برای درآمدزایی از اینترنت وجود دارد که افراد با توجه به توانایی، استعداد و دانشی که در هر یک از این زمینه‌ها دارند، می‌توانند از طریق این روش‌ها درآمدی میلیونی در طول ماه داشته باشند. در ادامه برای آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه، به معرفی و بررسی تعدادی از این روش‌ها می‌پردازیم.

  درآمدزایی از طریق طراحی سایت

  از جمله روش‌هایی که برای آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه باید به آن اشاره شود، درآمدزایی از طریق طراحی سایت است. امروزه بسیاری از افراد برای توسعه‌ی کسب و کار خود به فضای مجازی و اینترنت روی می‌آورند و نیاز مبرمی به داشتن یک سایت مناسب برای پیشرفت در کسب و کار خود پیدا می‌کنند. با این حال تخصص کافی برای طراحی یک وبسایت به شکل حرفه‌ای را نداشته و بدین ترتیب به افرادی که تخصص کافی را در این زمینه دارند نیاز پیدا می‌کنند. لذا افرادی که مشتاق درآمدزایی از اینترنت هستند، با یادگیری فنون مربوط به طراحی حرفه‌ای سایت می‌توانند با کسانی که نیازمند افرادی با این تخصص و مهارت هستند همکاری کنند و با طراحی سایت برای این افراد، درآمدی مناسب را بدون هیچ سرمایه‌ی اولیه‌ای کسب کنند. البته شما میتوانید با وبلاگ هم کسب درامد کنید توصیه میشود مقاله ی آموزش کسب درآمد از وبلاگ نویسی  را مطالعه نمایید.

  درآمدزایی از طریق طراحی سایت
  از روش‌های کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه، می‌توان به طراحی سایت اشاره کرد.

  درآمدزایی از طریق طراحی گرافیک:

  روش دیگری که در آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه باید تحت بررسی قرار داد، درآمدزایی اینترنتی با طراحی گرافیکی است. بطور کلی طراحی گرافیک زیر شاخه‌های بسیاری دارد که افراد با داشتن مهارت و توانایی بالا در هر یک از این زیر شاخه‌ها، می‌توانند درآمدی مناسب داشته باشند؛ البته درآمد حاصل از هر یک از این زیر شاخه‌ها، متفاوت خواهد بود. امروزه بعضی از شرکت‌های تبلیغاتی برای انجام پروژه‌های مختلف به دنبال طراحان گرافیک ماهر هستند تا این طراحان با داشتن تخصص کافی، بتوانند پروژه‌های طراحی گرافیکی که از طرف این شرکت‌ها سفارش داده می‌شوند را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. می‌توان گفت که طراحی گرافیک، یکی از زیر شاخه‌های اصلی فریلنسری به شمار می‌آید.

  درآمدزایی از طریق طراحی گرافیک
  طراحی گرافیک، روشی نوین برای کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه است.

  درآمدزایی از طریق برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل:

  روش دیگر درآمدزایی اینترنتی که در آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه باید تحت بررسی قرار گیرد، برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل است که در سال‌های اخیر به عنوان روشی پرطرفدار برای درآمدزایی اینترنتی شناخته می‌شود. برای این که در این روش از کسب و کار و درآمدزایی به موفقیت کافی برسید، لازم است که در ابتدا نکات زیادی را بیاموزید و مهارت‌های بسیاری را در بر گیرید. امروزه بسیاری از مردم برای انجام کارهای مختلف روزانه‌ی خود همچون خرید کردن، پرداخت قبوض، گوش دادن به موسیقی و… از اپلیکیشن‌های مختلف استفاده می‌کنند. لذا بسیاری از کارفرماها با سفارش دادن پروژه‌های برنامه نویسی اپلیکیشن به افراد متخصص در این زمینه، مبالغی مناسب را به عنوان دستمزد پرداخت می‌کنند. به همین دلیل با داشتن مهارت کافی در این زمینه، می‌توانید درآمدهای بالایی را کسب کنید.همچنین شما میتوانید اپلیکیشن صدتو را نصب کرده و کسب درامد کنید

  درآمدزایی از طریق برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل
  روش دیگر درآمدزایی اینترنتی بدون نیاز به سرمایه اولیه، برنامه نویسی اپلیکیشن است.

  درآمدزایی از طریق مدیریت کردن شبکه‌های اجتماعی:

  روش دیگر درآمدزایی اینترنتی که جهت آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه باید به آن اشاره کرد، درآمدزایی از طریق شبکه‌های اجتماعی و مدیریت کردن این شبکه‌هاست. امروزه اکثر مردم بیشتر وقت خود در روز را در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب و… می‌گذارنند و در این شبکه‌ها فعالیت‌های گوناگونی انجام می‌دهند. بسیاری از افرادی که در این شبکه‌ها فعالیت‌های مختلفی را از جمله فروش محصولات، تولید محتوا، آموزش و… انجام می‌دهند، ممکن است به دلیل مشغله‌ی زیاد توانایی مدیریت کردن اکانت خود را نداشته باشند. به همین دلیل به استخدام اشخاصی که در اصطلاح ادمین خطاب می‌شوند روی آورده و کار مدیریت پیج خود را به این اشخاص می‌سپارند. لذا افراد جویای کار که توانایی بالایی در زمینه‌ی مدیریت پیج‌های اینترنتی و مجازی دارند، از این طریق می‌توانند درآمدی قابل توجه داشته باشند.

  درآمدزایی از طریق مدیریت کردن شبکه‌های اجتماعی
  روش دیگر درآمدزایی اینترنتی که جهت آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه باید به آن اشاره کرد، درآمدزایی از طریق شبکه‌های اجتماعی و مدیریت کردن این شبکه‌هاست.

  درآمدزایی از طریق سئو:

  روش بسیار مناسب و کاربردی برای درآمدزایی که جهت آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه لازم است تحت بررسی قرار گیرد، سئو است؛ می‌توان گفت که درآمدزایی از طریق سئو به عنوان پرسودترین روش درآمدزایی از طریق اینترنت شناخته می‌شود. حال شاید بپرسید که سئو چیست؟ در واقع این روش شامل یک سری نکات و اصول کلیدی است که با رعایت آن‌ها، وبسایت و یا وبلاگ شما در موتور جستجوگر گوگل رتبه‌ای بالا خواهد داشت و در بین سایت‌های برتر قرار خواهد گرفت.

  من امید ثنایی امروز 22/9/99 بهت میگم که سئو همه چیز آیندست.اگه دنبال یه کاری که تا سال ها رو بورس باشه. کارشناس سئو بشی آینده همه شرکتا دنبالتن و برات سرو دست میشکنن پیشنهاد میکنم. سئو رو یاد بگیر و کارشناسش شو چون دنیای اینده میلیون ها سایت فقط با سئو هستش کلی شرکت و سایت هستند که حاضر صد ها میلیون خرج کنند تا سئوی محصولات و مقالاتشون عالی باشه و ربته ی بهتری در موتور جستوجو بگیرند. بماند به یادگار…

  امید ثنایی

  اگه امروزه بسیاری از مراکز و شرکت‌هایی که در زمینه‌های مختلفی همچون فروش محصولات فعالیت می‌کنند، به دنبال افرادی متخصص و ماهر برای سئو سازی وب سایت یا وبلاگ خود می‌باشند و برای انجام این کار هزینه‌های زیادی را پرداخت می‌کنند. بدین ترتیب با داشتن مهارت کافی در زمینه‌ی سئو کردن سایت‌ها و وبلاگ‌ها، امکان درآمدزایی به میزان بالا برای شما فراهم خواهد شد. همچنین مقاله کسب درامد از طریق تولید محتوا به کلیات کسب درامد مطالب سئو شده پرداخته ایم.

   درآمدزایی از طریق سئو
  روش بسیار مناسب و کاربردی برای درآمدزایی که جهت آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه لازم است تحت بررسی قرار گیرد، سئو است.

  درآمدزایی از طریق فروش فایل:

  روش دیگری که برای آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه باید تحت بررسی قرار گیرد، درآمدزایی از طریق فروش فایل است. شما می‌توانید با توجه به مهارت و دانشی که در زمینه‌های مختلف دارید، به تولید فایل آموزشی درباره‌ی این مهارت اقدام کرده و به فروش این فایل‌های آموزشی اقدام کنید. سایت‌های معتبری همچون سایت صد تو، زمینه را برای فروش فایل‌های آموزشی تولید شده توسط کاربران سایت فراهم می‌کنند.آموزش ثبت‌نام در صد تو در سایت صد تو شما می‌توانید فایل‌های آموزشی که در زمینه‌های مختلفی همچون تحصیل، هنرهای مختلف و… تولید کرده‌اید را به فروش رسانده و کسب درآمد کنید. بنابراین فروش فایل را می‌توان یک روش کاربردی برای درآمدزایی دانست، که جهت آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه حتما باید تحت بررسی قرار گیرد.

  چه بخوای چه نخوای دنیا، دنیای دیجیتاله. یادته یه زمانی میگفتن اگه کامپیوتر یاد نگیری آینده بهت میگن بیسواد؟الان دقیقا عین اون زمان اگه شروع نکنی و کسب و کارتو راه نندازی عقب میفتی.به نظر من همین الان شروع کن یک اکانت تو صدتو بساز و فایل های دانلودی هرچی،پی دی اف ، پاورپوینت،فیلم آموزشی و هرچی هرچی رو بزار فروش.شاید یه هفته زحمت بکشی ولی 10 سال از اون فایل درامد کسب میکنی.

  صدتو
  درآمدزایی از طریق فروش فایل
  فروش فایل را می‌توان یک روش کاربردی برای درآمدزایی دانست، که جهت آموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه حتما باید تحت بررسی قرار گیرد.

  در این مطلب به چند روش کسب درامد پرداخته شده است؟

  در سایت صدتو به صد ها روش کسب درامد پرداخته شده است ولی درآموزش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه اولیه به روش های زیر پداخته شده است.
  1-درآمدزایی از طریق طراحی سایت
  2- درآمدزایی از طریق طراحی گرافیک
  3-درآمدزایی از طریق برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل
  4-درآمدزایی از طریق مدیریت کردن شبکه‌های اجتماعی
  5-درآمدزایی از طریق سئو
  6-درآمدزایی از طریق فروش فایل

  درآمدم با این روش ها چقدر است؟

  درامد شما به صورت مستقیم با توانایی شما و میزان مهارت شما متفاوت خواهد بود. ولی میتوان به صورت میانگین از 100 هزارتومن تا 100 ها میلیون براورد کرد.

  چقدر تخصص نیاز است؟

  برای یادگیری این روش ها هیچ تخصصی نیاز نیست فقط سماجت و پشتکار شما را می طلبد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای