معرفی 5 روش کاربردی برای کسب درآمد با موبایل
شناسه پست: 6124
بازدید: 1547
 • روش‌های کاربردی برای کسب درآمد با موبایل

  در این مقاله قصد داریم تا چند روش بسیار کاربردی برای کسب درآمد با موبایل را تحت بررسی قرار دهیم. از آنجایی که همه‌ی ما در طول روز برای انجام کارهای مختلف از گوشی تلفن همراه خود استفاده‌ی زیادی می‌کنیم، پس کاری که به عنوان یک فرد باهوش می‌توانیم انجام دهیم این است که با استفاده از روش‌های کاربردی که وجود دارد، به کسب درآمد با موبایل خود بپردازیم و به عبارتی از وقت خود حداکثر استفاده را ببریم. در ادامه به تعدادی از روش‌های کاربردی که می‌توان از طریق آن‌ها درآمد مناسبی را با استفاده از گوشی تلفن همراه به دست آورد، تحت بررسی قرار می‌دهیم.


  کسب درآمد با گوشی، از جمله روش‌های بسیار موثر درآمدزایی به میزان بالا

  این مقاله در جهت آموزش کسب درآمد با گوشی و صفر تا صد درآمدزایی از این طریق تدوین شده است. در طی سال‌های اخیر تکنولوژی دچار دگرگونی زیادی شده و با پیشرفت چشم‌گیری مواجه بوده است. با گسترش تکنولوژی نسل جدیدی از تلفن‌های همراه روی کار آمدند که با استفاده از این تلفن‌ها، امکانات کافی جهت انجام بسیاری از کارها برای مصرف کنندگان فراهم آمد.

  از آنجایی که اکثر افراد بیشتر ساعات روز را صرف استفاده از گوشی همراه خود کرده و از امکانات مختلف آن برای انجام بسیاری از کارهای خود بهره می‌برند، پس بهتر است که وقتی را که در طول روز صرف استفاده از تلفن همراه خود می‌کنند را، برای انجام یک کار مناسب از طریق این دستگاه کاربردی بکار گیرند.

  مزایای کسب درآمد از طریق تلفن‌های همراه هوشمند

  همانطور که در مقاله کسب درآمد در منزل گفتیم، کسب درآمد از طریق تلفن‌های همراه هوشمند مزایای بسیاری را به همراه دارد که قابل چشم پوشی نیست؛ از جمله مزیت‌های این روش درآمدزایی، عدم نیاز به سرمایه‌ی اولیه است. شما از طریق تلفن همراه خود، می‌توانید بدون سرمایه و یا یا کمترین سرمایه‌ی ممکن درآمدزایی کنید. امروزه هر فردی با هر سنی یک گوشی هوشمند دارد و می‌تواند به ساده‌ترین روش ممکن از طریق گوشی همراه خود درآمدزایی کند. حتی بسیاری از افراد مشهور نیز با توجه به شهرت و محبوبیتی که دارند، به کسب درآمد از طریق تلفن همراه خود و با استفاده از شبکه‌های اجتماعی مختلف روی آورده‌اند.

  پس هر فردی می‌تواند به روشی کاملا آسان به درآمدزایی از طریق گوشی همراه خود اقدام کند. خیلی از مردم به کسب درآمد از طریق گوشی همراه خود، به عنوان یک شغل دوم نگاه می‌کنند؛ با این حال با تمرکز کردن بر روی کسب و کاری که از طریق تلفن همراه برای خود دست و پا کرده‌اید، می‌توانید درآمدی بالا کسب کرده و به صورت جدی‌تری روی این شغل تمرکز کنید. در ادامه برای آموزش کسب درآمد با گوشی به افرادی کهخواستار داشتن درآمدی بالا از طریق تلفن همراه خود هستند، نکات مهم و کاربردی را بیان می‌کنیم.

  برای کسب درآمد با گوشی راه‌های بسیاری وجود دارد.
  برای کسب درآمد با گوشی راه‌های بسیاری وجود دارد.

  آموزش کسب درآمد با گوشی، نکات مهمی که برای درآمدزایی باید در نظر گرفت

  جهت آموزش کسب درآمد با گوشی، لازم است یک سری نکات بسیار مهم را بیان کنیم که باعث موفقیت هر چه بیشتر افراد در این زمینه خواهد شد. با در نظر گرفتن این نکات می‌توانید گامی مهم در جهت توسعه‌ی کسب و کاری که از طریق تلفن همراه خود ایجاد کرده‌اید، بردارید. در ادامه برای آموزش کسب درآمد با گوشی این نکات مهم را بیشتر تحت بررسی قرار خواهیم داد.

  • نکته‌ای که در آموزش کسب درآمد با گوشی لازم است به آن اشاره شود این است که برای شروع کسب و کار خود از طریق گوشی هوشمند، باید علاوه بر استفاده از گوشی همراه از یک کامپیوتر و یا لپ تاپ نیز استفاده کنید تا بتوانید مدیریت بیشتری بر روی کسب و کار خود داشته باشید.

  علاوه بر آن در اکثر مقالات و ویدیوهایی که جهت آموزش کسب درآمد با گوشی‌های هوشمند تهیه می‌شوند، به این موضوع اشاره شده است که برای موفقیت در کسب و کار و شغل اینترنتی خود باید یک وبسایت حرفه‌ای ایجاد کرده تا مخاطبان شما این امکان را داشته باشند که بیشتر با کسب و کار شما آشنا شوند و در نتیجه بهره‌ی بیشتری از خدمات ارائه شده توسط شما ببرند. ایجاد یک وبسایت کاملا کم هزینه بوده و با قیمتی مناسب امکان داشتن یک وبسایت برای افراد متقاضی فراهم می‌آید.

  نکته‌ای که برای کسب درآمد با گوشی لازم است به آن اشاره شود این است که برای شروع کسب و کار خود از طریق گوشی هوشمند، باید علاوه بر استفاده از گوشی همراه از یک کامپیوتر و یا لپ تاپ نیز استفاده کنید.
  نکته‌ای که برای کسب درآمد با گوشی لازم است به آن اشاره شود این است که برای شروع کسب و کار خود از طریق گوشی هوشمند، باید علاوه بر استفاده از گوشی همراه از یک کامپیوتر و یا لپ تاپ نیز استفاده کنید.

  • نکته‌ی مهم دیگری که لازم است در آموزش کسب درآمد با گوشی به آن اشاره شود این است که امکان شروع یک کسب و کار پر سود و مناسب، به راحتی از طریق تلفن همراه و با کمترین سرمایه ممکن میسر خواهد شد. شما با داشتن هر گونه استعداد و توانایی در زمینه‌های مختلف، امکان این را پیدا خواهید کرد که یه کسب و کار مناسب را برای خود راه اندازی کرد و از طریق آن درآمدزایی کنید.

  مثلا اگر استعداد زیادی در زمینه‌ی انجام کارهای کمدی دارید، می‌توانید یک اکانت در اینستاگرام یا یوتیوب ایجاد کرده و با انتشار ویدیوهای کمدی و طنز در کانال یوتیوب یا اکانت اینستاگرام خود مخاطبان زیادی را جذب کنید. سپس از این طریق می‌توانید به انجام کارهای تبلیغاتی در اینستاگرام پرداخته و یا با افزایش بازدید از ویدیوهای طنزی که در یوتیوب به اشتراک گذاشته‌اید، از طرف سایت یوتیوب دستمزد دریافت کنید؛ به میزانی که بازدید از ویدیوهای شما زیاد شود، دستمزد دریافتی نیز بیشتر می‌شود.

  پس نکته‌ی بسیار مهمی که در آموزش کسب درآمد با گوشی باید به آن اشاره شود این است که جهت توسعه‌ی کسب و کار اینترنتی خود باید از رسانه‌های اینترنتی مختلفی برای توسعه‌ی کسب و کار خود استفاده کنید.

  نکته‌ی بسیار مهمی که باید به آن اشاره شود این است که جهت توسعه‌ی کسب و کار خود باید از رسانه‌های اینترنتی مختلفی برای توسعه‌ی کسب و کار خود استفاده کنید.
  نکته‌ی بسیار مهمی که باید به آن اشاره شود این است که جهت توسعه‌ی کسب و کار خود باید از رسانه‌های اینترنتی مختلفی برای توسعه‌ی کسب و کار خود استفاده کنید.

  • مسئله‌ی مهم دیگری که لازم است برای آموزش کسب درآمد با گوشی به آن اشاره کنیم این است که، افراد در هر منطقه‌ی جغرافیایی امکان این را دارند که از طریق تلفن همراه هوشمند خود کسب درآمد کنند. بسیاری از افرادی که در یک شهر کوچک زندگی می‌کنند، این تصور را دارند که اگر برای داشتن یک کسب و کار خوب و پرسود باید حتما به یک شهر بزرگ مهاجرت کنند. با استفاده از گوشی‌های هوشمند، شرایط و امکانات کافی جهت شروع یک کسب و کار پر سود برای هر فردی در هر مکانی فراهم می‌آید.

  با استفاده از گوشی‌های هوشمند، شرایط و امکانات کافی جهت شروع یک کسب و کار پر سود برای هر فردی در هر مکانی فراهم می‌آید.با استفاده از گوشی‌های هوشمند، شرایط و امکانات کافی جهت شروع یک کسب و کار پر سود برای هر فردی در هر مکانی فراهم می‌آید.
  با استفاده از گوشی‌های هوشمند، شرایط و امکانات کافی جهت شروع یک کسب و کار پر سود برای هر فردی در هر مکانی فراهم می‌آید.

  ادمین شبکه‎های اجتماعی

  از جمله راه‌های کسب درآمد با موبایل که امروزه به یکی از روش‌های بسیار محبوب درآمدزایی با گوشی تلفن همراه تبدیل شده است، فعالیت به عنوان ادمین شبکه‌های مجازی است. اکثر اکانت‌های اینستاگرامی و کانال‌های تلگرامی که مخاطبان بسیاری دارند، برای این که به محتوای تولیدی خود تنوع ببخشند و سعی کنند محتوایی جذاب برای مخاطبان خود تولید کنند، افراد مختلف با توانایی‌ها و مهارت‌های گوناگون را به عنوان ادمین استخدام می‌کنند تا محتواهای متنوع و جذابی را تولید کنند و در این رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. (همچنین می توانید مقاله آموزش کسب درآمد از تلگرام را مطالعه کنید.)

  در واقع مدیران اصلی این رسانه‌ها، ممکن است وقت کافی برای رسیدگی به تمام کارهای اکانت خود را نداشته باشند و بدین جهت به نیروهای دیگری برای انجام چنین کارهایی نیاز داشته باشند. لذا افرادی که توانایی فعالیت کردن به عنوان ادمین را دارند، می‌توانند وارد عمل شده و به عنوان ادمین کانال‌های تلگرامی و اینستاگرامی و از طریق گوشی تلفن همراه خود کسب درآمد کنند.

  افراد می‌توانند به عنوان ادمین شبکه‌های اجتماعی، به کسب درآمد با موبایل بپردازند.
  افراد می‌توانند به عنوان ادمین شبکه‌های اجتماعی، به کسب درآمد با موبایل بپردازند.

  آموزش

  از دیگر روش‌های کسب درآمد با موبایل این است که افراد به عنوان یک معلم وارد عمل شده و حرفه یا تخصصی که دارند را به افراد دیگر آموزش دهند. حوزه‌ی آموزشی که در آن فعالیت می‌کنید، می‌تواند هر چیزی باشد؛ هنرهای مختلف همچون نقاشی، طراحی لباس، آشپزی و یا آموزش دروس مختلفی همچون زبان، ریاضی و… . می‌توان گفت که این روش از کسب درآمد با گوشی به عنوان یکی از روش‌های پر سود شناخته می‌شود و افراد را به درآمدی بالا می‌رساند.

  افراد می‌توانند محتوای آموزشی خود که به صورت فایل ویدیویی و یا نوشته تهیه کرده‌اید، در شبکه‌های اجتماعی و یا وبسایت و وبلاگ خود به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید فایل‌های آموزشی خود را در سایت‌های مختلف فروش فایل به فروش برسانید. از جمله سایت‌هایی که می‌توانید فایل‌های آموزشی خود را به عنوان یک محصول به فروش برسانید، سایت معتبر صد تو است که در ادامه به معرفی این سایت می‌پردازیم.

  کسب درآمد با گوشی از طریق آموزش، یک روش کاربردی دیگر برای درآمدزایی با موبایل است.
  کسب درآمد با گوشی از طریق آموزش، یک روش کاربردی دیگر برای درآمدزایی با موبایل است.

  تبلیغات و بازاریابی

  روش کاربردی دیگر برای کسب درآمد با موبایل، انجام تبلیغات است. شما می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی مختلف مثل تلگرام و اینستاگرام یک کانال ایجاد کنید و در این کانال با انجام فعالیت‌های تبلیغاتی، درآمدزایی کنید. شما می‌توانید با اشتراک گذاری مطالب و ویدیوهای گوناگون که باعث سرگرمی افراد می‌شوند، مخاطبان و دنبال کنندگان زیادی را جذب کرده و با افزایش تعداد دنبال کنندگانی که دارید، به انجام تبلیغات بپردازید و از این طریق کسب درآمد کنید.

  برای این که در درآمدزایی از طریق تبلیغات موفق شوید، بهتر است که هر چیزی را تبلیغ نکنید و فقط به تبلیغات خدمات و محصولاتی که به کیفیت آن‌ها اطمینان دارید بپردازید. این اقدام باعث جلب رضایت، اعتماد و اطمینان مخاطبان خواهد شد.

  روش کاربردی دیگر برای کسب درآمد با موبایل، انجام تبلیغات است.
  روش کاربردی دیگر برای کسب درآمد با موبایل، انجام تبلیغات است.

  کسب درآمد از تبلیغات و بازاریابی با گوشی موبایل

  امروزه، با گسترش روزافزون گوشی‌های هوشمند، فرصت‌های جدیدی برای کسب درآمد از طریق تبلیغات و بازاریابی با این دستگاه‌ها فراهم شده است. در ادامه، به چند روش برای کسب درآمد از طریق تبلیغات و بازاریابی با گوشی موبایل اشاره می‌کنیم:

  1. نصب اپلیکیشن‌ها:

  برخی از اپلیکیشن‌ها به شما پول یا امتیاز می‌دهند تا اپلیکیشن‌های دیگر را دانلود و نصب کنید.

  چند نمونه از این اپلیکیشن‌ها:

  • AppNana
  • Lucky Day App
  • AdLottery
  • Swagbucks
  • Toy Town Cash Money

  2. شرکت در نظرسنجی‌ها:

  برخی از شرکت‌ها و موسسات برای جمع‌آوری اطلاعات، نظرسنجی‌هایی را برگزار می‌کنند و به ازای شرکت در این نظرسنجی‌ها، به شما پول یا امتیاز می‌دهند.

  چند نمونه از این شرکت‌ها و موسسات:

  • Survey Junkie
  • Swagbucks
  • InboxDollars
  • Opinion Outpost
  • Vindale Research

  3. تماشای تبلیغات:

  برخی از اپلیکیشن‌ها به شما پول یا امتیاز می‌دهند تا تبلیغات را تماشا کنید.

  چند نمونه از این اپلیکیشن‌ها:

  • AdSense
  • AdMob
  • Unity Ads
  • Vungle
  • Chartboost

  4. بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی:

  می‌توانید از طریق حساب‌های خود در شبکه‌های اجتماعی، محصولات یا خدمات خود یا دیگران را تبلیغ کنید و از طریق پورسانت یا تبلیغات، کسب درآمد کنید.

  5. تولید مح‎توای تبلیغاتی:

  می‌توانید با تولید محتوای تبلیغاتی مانند ویدیو، عکس و متن، برای کسب و کارهای مختلف، کسب درآمد کنید.

  نکات مهم:

  • انتخاب روش مناسب: شما باید با توجه به تخصص، مهارت و علایق خود، روش مناسب برای کسب درآمد از طریق تبلیغات و بازاریابی با گوشی موبایل را انتخاب کنید.
  • استفاده از ابزارهای مناسب: ابزارهای مختلفی برای بازاریابی و تبلیغات با گوشی موبایل وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید.
  • رعایت نکات امنیتی: در هنگام استفاده از اپلیکیشن‌های تبلیغاتی و بازاریابی، مراقب کلاهبرداری‌ها باشید.

  فروش کانال و اکانت اینستاگرام

  روش کاربردی دیگری که می‌توانید با استفاده از آن به کسب درآمد با گوشی بپردازید، فروش اکانت‌های اینستاگرامی یا کانال‌های تلگرامی به تعداد دنبال کنندگان بالا است. این روش نیازمند صبر و حوصله‌ی زیادی است؛ اما نتیجه‌ی خوبی را به جای می‌گذارد. در این روش شما با ایجاد یک اکانت اینستاگرام و یا کانال تلگرامی، باید برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان این کانال‌ها تلاش کنید.

  وقتی تعداد فالورها بالا رفت، برای فروش این کانال به افرادی که خواستار تعداد فالور و دنبال کننده‌ی بالا هستند اقدام کنید. در صورتی که بتوانید برای یک اکانت یا کانال فالورهای واقعی جذب نمایید، می‌توانید با بالا بردن تعداد فالورها پیج یا کانال مورد نظر را با قیمتی بسیار بالا و حتی چند میلیونی بفروشید.

  فروش اکانت‌های اینستاگرامی با فالوور بالا روشی مناسب برای کسب درآمد با گوشی است.
  فروش اکانت‌های اینستاگرامی با فالوور بالا روشی مناسب برای کسب درآمد با گوشی است.

  امروزه اینستاگرام به یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است و بسیاری از افراد از آن برای کسب و کار خود استفاده می‌کنند. برخی افراد با ایجاد کانال و اکانت‌های اینستاگرام و جذب مخاطب، اقدام به فروش آنها می‌کنند.

  مزایای فروش‎ کانال و اکانت اینستاگرام:

  1. کسب درآمد سریع: با داشتن کانال یا اکانت اینستاگرام با تعداد دنبال کننده بالا، می‌توانید آن را به سرعت و با قیمت مناسب به فروش برسانید.
  2. نیاز به سرمایه کم: برای شروع این کار نیازی به سرمایه اولیه بالا ندارید.
  3. انعطاف‌پذیری: می‌توانید در هر زمان و مکانی به این کار مشغول شوید.

  روش‌های مختلف کسب درآمد از طریق فروش کانال و اکانت اینستاگرام:

  1. فروش مستقیم: می‌توانید کانال یا اکانت خود را به طور مستقیم به افراد یا کسب و کارهای مورد علاقه بفروشید.
  2. استفاده از پلتفرم‌های واسطه: پلتفرم‌های مختلفی مانند دیوار، شیپور و ایسام وجود دارند که می‌توانید کانال یا اکانت خود را در آنها آگهی و به فروش برسانید.
  3. برگزاری مزایده: می‌توانید برای کانال یا اکانت خود مزایده برگزار کنید و آن را به بالاترین پیشنهاد دهنده بفروشید.

  نکات مهم در هنگام فروش کانال و اکانت اینستاگرام:

  1. انتخاب موضوع مناسب: موضوع کانال یا اکانت شما باید جذاب و پرطرفدار باشد تا بتوانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید.
  2. تولید محتوای باکیفیت: برای جذب و حفظ مخاطبان، باید محتوای باکیفیت و خلاقانه تولید کنید.
  3. افزایش تعداد دنبال کنندگان: هرچه تعداد دنبال کنندگان کانال یا اکانت شما بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.
  4. رعایت نکات امنیتی: در هنگام معامله و فروش کانال یا اکانت خود، مراقب کلاهبرداری‌ها باشید.

  استفاده از اپلیکیشن‎های بازی و سرگرمی

  یک روش جالب دیگری که افراد می‌توانند از طریق آن به کسب درآمد با موبایل بپردازند، کسب درآمد از طریق بازی است. در این روش علاوه بر این که برای مدت‌های زیادی سرگرم می‌شوید، می‌توانید درآمد دلخواهی را نیز برای خود به دست آورید. شما با بالا بردن مراحل یک بازی تا حدی معین، می‌توانید اکانت بازی خود را به افراد دیگری که مایل هستند تا اکانت‌های بازی با مرحله‌ای بالا داشته باشند، به قیمتی مناسب به فروش برسانید و از این طریق درآمدی بسیار مناسب داشته باشید. البته باید گفت که این روش کسب درآمد زمان‌بر است و نیازمند صبر زیادی می‌باشد. با این حال این روش، روشی سرگرم کننده برای کسب درآمد با موبایل است.

  کسب درآمد از طریق بازی، روشی دیگر برای کسب درآمد با موبایل است.
  کسب درآمد از طریق بازی، روشی دیگر برای کسب درآمد با موبایل است.

  استفاده از اپلیکیشن‌های بازی و سرگرمی برای کسب درآمد

  امروزه، با گسترش روزافزون گوشی‌های هوشمند، اپلیکیشن‌های بازی و سرگرمی به بخش جدایی‌ناپذیر زندگی بسیاری از افراد تبدیل شده‌اند. اما جالب است بدانید که علاوه بر سرگرمی، این اپلیکیشن‌ها می‌توانند منبع درآمدی نیز باشند. در ادامه، به چند روش برای کسب درآمد از طریق اپلیکیشن‌های بازی و سرگرمی اشاره می‌کنیم:

  1. بازی‌های Play-to-Earn:

  در این نوع بازی‌ها، شما با انجام بازی و ارتقای سطح خود، می‌توانید رمز ارز یا آیتم‌های دیجیتالی با ارزش کسب کنید. سپس، می‌توانید این رمز ارزها یا آیتم‌ها را به پول نقد تبدیل کنید.

  چند نمونه از بازی‌های Play-to-Earn:

  • Axie Infinity
  • The Sandbox
  • Splinterlands
  • Gods Unchained
  • Crypto Royale
  • League of Kingdoms
  • Alien Worlds
  • Ember Sword

  2. استریم بازی:

  اگر در بازی‌های ویدیویی مهارت دارید، می‌توانید با استریم بازی خود در پلتفرم‌هایی مانند Twitch و YouTube، از طریق تبلیغات و حمایت مالی بینندگان، کسب درآمد کنید.

  3. تولید محتوای بازی:

  می‌توانید با تولید محتوای ویدیویی یا متنی در مورد بازی‌ها، مانند نقد و بررسی، آموزش، و گیم‌پلی، در یوتیوب، اینستاگرام، آپارات و سایر پلتفرم‌ها، از طریق تبلیغات و جذب مخاطب، کسب درآمد کنید.

  4. شرکت در مسابقات بازی:

  در بسیاری از اپلیکیشن‌های بازی، مسابقاتی با جوایز نقدی یا آیتم‌های ارزشمند برگزار می‌شود که می‌توانید با شرکت در آن‌ها و کسب رتبه‌های برتر، درآمد کسب کنید.

  5. دانلود و نصب اپلیکیشن:

  برخی از اپلیکیشن‌ها به شما پول یا امتیاز می‌دهند تا اپلیکیشن‌های دیگر را دانلود و نصب کنید.

  چند نمونه از این اپلیکیشن‌ها:

  • AppNana
  • Lucky Day App
  • AdLottery
  • Swagbucks
  • Toy Town Cash Money

  نکات مهم:

  • به یاد داشته باشید که کسب درآمد از طریق اپلیکیشن‌های بازی و سرگرمی به تلاش، صبر و مهارت نیاز دارد.
  • قبل از استفاده از هر اپلیکیشنی، از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید.
  • از اطلاعات شخصی و حساب‌های بانکی خود در برابر کلاهبرداری‌ها محافظت کنید.
  • به قوانین و مقررات هر اپلیکیشن به‌طور کامل توجه کنید.

  آشنایی با سایت صد تو

  سایت معتبر صد تو که یک بستر بسیار مناسب برای درآمدزایی از طریق اینترنت به شمار می‌آید، امکان این را برای علاقمندان به کسب درآمد اینترنتی فراهم آورده تا با تهیه‌ی فایل‌های آموزشی مانند آموزش کسب درآمد از یوتیوب، آموزش کسب درآمد از آپارات و یا با موضوعات مختلف تحصیلی، هنری، کسب و کار و… بتوانند از طریق آپلود کردن این فایل‌ها در این سایت معتبر و فروش آن‌ها به افراد دیگر، درآمدی دلخواه خود را کسب نمایند.

  لذا افرادی که توانایی و تخصص کافی را در زمینه‌ی آموزش کسب درآمد با موبایل دارند، با توجه به تخصص و مهارت خود می‌توانند چندین فایل در حوزه‌ی آموزش کسب درآمد با موبایل تولید کرده و در این سایت معتبر به اشتراک بگذارند و با قیمت مناسبی به مخاطبان و افرادی که تمایل دارند از این فایل‌ها استفاده کنند، بفروشند.

  کسب درامد اینترنتی با صدتو
  سایت معتبر صد تو که یک بستر بسیار مناسب برای درآمدزایی از طریق اینترنت به شمار می‌آید.

  از این طریق کاربرانی که تمایل دارند تا درآمدی مناسب را از طریق روش‌های مختلف و پر سود کسب درآمد با موبایل داشته باشند و به پیشرفتی چشم گیر و جایگاه‌ی دلخواه خود از این طریق دست پیدا کنند، می‌توانند برای خرید این فایل‌ها اقدام کنند. در نتیجه از این طریق درآمدی مناسب برای کاربران فروشنده‌ی این فایل‌های آموزشی مهیا خواهد شد. علاوه بر آن شما می‌توانید از مقالات آموزشی درباره‌ی کسب درآمد از طریق مشاغل مختلف اینترنتی و همچنین کسب درآمد با گوشی تلفن همراه که در سایت صد تو به اشتراک گذاشته‌ شده اند، نکات مهم جهت کسب درآمد از اینترنت را بیاموزید و برای توسعه‌ی کسب و کار اینترنتی خود گامی مهم بردارید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای