برنامه ویژه مدرسه بوم
شناسه محصول: 3603

برنامه ویژه مدرسه (بوم) چیست؟

بوم شاید اولین قدم جهت اصلاح سیستم آموزشی حاکم بر جامعه ما در سطح مدرسه باشد.

“بوم یا برنامه ویژه مدرسه به مدیران، معلمان و شورای مدارس این اجازه را می‌دهد تا برای زمان معینی از آموزش رسمی مدرسه، موضوع و محتوا ارائه دهند، معلم انتخاب کنند همچنین مواد آموزشی تولید کنند، آموزش دهند، ارزشیابی کنند، کارنامه ارائه دهند و به طور کامل یک برنامه درسی را طراحی و اجرا کنند”.

صدتو

برنامه بوم مدرسه

با کمی توجه به تفاوت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقلیمی در نقاط مختلف کشور، متوجه این امر می‌شویم که آموزش‌های کاملا مشابه برای همه دانش آموزان کشور باید اصلاح شود و متولیان این امر در هر منطقه‌ای از کشور و هر شهر و حتی هر مدرسه که از جمله آنها مدیران و معلمان هر مدرسه هستند با توجه به شرایط و ویژگی‌های خاص آن منطقه به اصلاح نحوه آموزش دانش‌آموزان همت بگمارند.

آموزش موفقیت آمیز جمعیت کشور یکی از مهمترین اهرم‌های پیشرفت اقتصادی، اجتماعی و سیاسی است. این نیز یکی از بزرگترین چالشهای اقتصادی، اجتماعی و سیاسی است که جامعه آموزشی کشور با آن روبرو هستند.

در مصوبه جلسه 962 مورخ 10/12/1394 شورای عالی آموزش و پرورش، عنوان جدیدی با نام “برنامه ویژه مدرسه” به چشم می خورد. این مصوبه به متولیان آموزش اجازه می‌دهد که آموزش و یادگیری پژوهش محور و ارائه خلاقانه سمینار و آموزش مهارت تامین معاش حلال به دانش آموزان هر منطقه ارائه شود.

دانلود بوم مدرسه آماده

افتخار آن را داریم که اعلام کنیم با تهیه کردن برنامه‌ ویژه بوم مدرسه برای مدیران و معلمان نقاط مختلف کشور، کمک کنیم تا بتوانند با راحتی بیشتری این مصوبه را در مدرسه عملی کنند. دانلود بوم مدرسه آماده را به همه متولیان این امر پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانند به طور موثری در زمینه پیاده سازی آموزش‌های درست با توجه به نیازهای اجتماعی و فرهنگی هر منطقه‌ای به تربیت و آموزش بهتر دانش آموزان، کمک سازنده ای صورت پذیرد.

اساسا برنامه‌های درسی جدید و نوآوری‌های آموزشی به میزانی که بتواند تصور و تجسمی قدرتمند و مشترک در  میان مخاطبانش به وجود آورد و شکل دهد، قرین موفقیت خواهد بود. این موضوع برای شما به عنوان مدیر مدرسه، که هدایت این برنامه را در مدرسه تان بر عهده دارید، بسیار مهم است.

برنامه ویژه ی مدرسه و علایق دانش آموزان
تاکید بر تقویت مهارت دانش آموزان در طرح بوم مدرسه

پیامدهای مثبت و مفید برنامه‌ ویژه مدرسه چیست؟

مدیران و معلمان مدرسه از سطح مجری صرف به سطح طراح و سازمان دهنده برنامه های درسی  در سطح مدرسه، رشد و ارتقاء پیدا می‌کنند.

 • احیای فرصت‌های قابل استفاده در فضای یادگیری و بهره‌مندی و استفاده از موقعیت‌های منطقه‌ای درآموزش؛
 • نزدیک شدن آموزش‌ها به نیازهای عینی و خواست‌های دانش‌آموزان و والدین آنها؛
 • فراهم ساختن فضای انتخابی برای دانش آموزان و ایجاد فرصت برای توجه به جنبه انفرادی آموزش؛
 • تقویت نگاه به مدرسه به منزله “محور توسعه محله و شاخص بالندگی آن”: محله برای مدرسه و مدرسه برای محله؛
 • والدین توانمند و فعال در این برنامه مشارکت داده شوند تا در زمینه های طراحی برنامه، پیشنهاد موضوع،
 • سازماندهی، اجرا و ارزشیابی از ایده های مختلف و متنوع به نحو احسنت استفاده شود.
 • استفاده از پتانسیل‌ها و موقعیت‌های منطقه‌ای درآموزش و احیای این فرصت‌ها در برنامه ویژه مدرسه؛

اجزاء مختلف برنامه ویژه مدرسه:

هر برنامه و طرحی شامل اجزاء و عناصر مختلفی است که برای رسیدن به اهداف و غایات آن طرح هر کدام از این اجزاء و عناصر باید با توجه به اولویت بندی و سطح اهمیت آن بخوبی دربرنامه گنجانده شوند. هر برنامه درسی شامل 10 عنصر اصلی است که شامل: الف) منطق یا چشم انداز برنامه ب) غایات و اهداف ج) محتوای برنامه د) فعالیت های یادگیری دانش‌آموزان ه) نقش معلم و) مواد و منابع ز) گروهبندی ح) فضا‌ی ارزشیابی

برنامه ویژه ی مدرسه بوم و کار تیمی دانش آموزان
ایجاد روحیه کار تیمی می تواند یکی از نتایج برنامه بوم مدرسه باشد

برای آموزش بوم مدرسه می توان اجزاء مختلف برنامه ویژه مدرسه را به صورت یک تار عنکبوت مجسم کرد که تمام این عناصر از طریق تارهای شبکه عنکبوت به یکدیگر متصل هستند. همانطور که در شکل دیده می شود منطق برنامه در مرکز قرار دارد چون از اهمیت وافری برخوردار است و تمام عناصر دیگر از طریق این مرکز و روابط 2 سویه با دیگر عناصر، این شبکه را می سازند. از طرف دیگر تشبیه کردن این عناصر به تار عنکبوت، نشان‌دهنده این است که تمام این عناصر برای رسیدن به هدف نهایی از اهمیت بسزایی برخوردارند و نبود یا ضعف در هر کدام از این عناصر می تواند باعث آسیب پذیری کل شبکه شود و یا در معرض پاره‌شدگی قرار بگیرد، زیرا انسجام برنامه به تک تک عناصر آن وابسته است. به همین دلیل آموزش بوم مدرسه و نحوه طراحی آن پیچیدگی‌هایی را دارد که شاید وقت گیر و پرهزینه باشد. ما در گروه خود با استفاده از سال ها، تجربیات مدیران و بکارگیری مشاوران مجرب در این زمینه برنامه‌ ویژه بوم مدرسه را آماده کرده‌ایم تا شما مدیران و معلمان عزیز بتوانید بدون نگرانی و با اطمینان کامل تنها با دانلود بوم مدرسه آماده، آن را در مدارس به اجرا بگذارید و به اهداف خود در مدرسه، جامه عمل بپوشانید.

شبکه تار عنکبوتی عناصر برنامه درسی
شبکه تار عنکبوتی عناصر برنامه درسی

آموزش تدوین برنامه‌ ویژه مدرسه(بوم):

جهت تدوین نقشه برنامه درسی، پرداختن به دغدغه ها و احساس مسئولیت معلمان ضروریست که از مجریان برنامه ویژه درسی هستند و عملکرد آنها بر یادگیری دانش آموزان تاثیر گذار است. برای تدوین و پیاده سازی برنامه ویژه مدرسه، مراحلی باید پشت سرگذاشته شود تا بتوان طرحی جامع، مفید و موثر را به اجرا درآورد که در ادامه بطور خلاصه و مفید، نگاهی گذرا به آن خواهیم داشت:

برنامه ویژه ی مدرسه مدیران
آموزش مدیران و معلمان برای اجرای بهتر برنامه ویژه مدرسه لازم بنظر می رسد

1- جمع آوری داده‌ها

در این مرحله نیاز است که به کمک مربیان، والدین و دانش‌آموزان جلساتی تشکیل داده شود تا نیازسنجی کاملی از دانش آموزان صورت گیرد به این صورت که با مطالعه عمیق کتاب‌های درسی و شناسایی مفاهیم، مهارت‌ها، فرآیندهای اساسی، یا گفتگو با دانش آموزان برای شناسایی علایق و نیازهای آنها به جمع آوری اطلاعات اولیه‌ای همت گماشته شود. سپس با در نظر گرفتن و تحلیل موقعیت مدرسه، شناسایی نقاط قوت، ضعف، فرصت‌ها و تهدیدهایی که مدرسه با آن روبرو است، و وجود انتظارات روشن از عملکرد مدرسه در یک بازه زمانی مشخص که اجازه می‌دهد تمام تلاش‌هایی که از سوی والدین، دانش آموزان و شما مربیان صورت می‌گیرد با یکدیگر همراستا شده و رضایت خاطر جمعی برای تحقق اهداف پیش‌بینی شده در برنامه ویژه مدرسه را به دنبال داشته باشد. این مرحله در سطح گروه‌های کوچکی که بین 2 تا 8 نفر می تواند باشد، انجام می‌شود.

تدوین بوم کارامد
تشکیل جلسات و هم‌اندیشی معلمان و مدیران برای تدوین بوم کارآمد

2- اولین مطالعه سراسری

با توجه به اطلاعات جمع‌آوری شده و منطق برنامه درسی از مرحله قبل هر یک از اعضای گروه پیش‌نویسی برای نقشه برنامه درسی تهیه می‌کند. اعضای گروه تلاش کنند با مبادله اطلاعات، برای تهیه نقشه درسی مطلوب و در نظر گرفتن منطق برنامه‌ی درسی، به سوالات پیش در محله قبل پاسخ مکتوب بدهند و جهت پیاده‌سازی یک برنامه‌ ویژه درسی، مفاهیم و اهداف زیر را بکار گیرند:

 • موضوعات تدریس شده با نیازها، ارتباط خوب و معناداری داشته باشند.
 • نحوه گسترش و انتقال مفاهیم، مهارت‌ها، فرآیندهای اساسی در راستای نیازها و علایق دانش‌آموزان
 • تولید محصولی برای نشان‌دادن اینکه این مفاهیم و مهارت‌ها به دانش‌آموزان منتقل شده است.

3- مقایسه در گروه بزرگ

همه پیش‌نویس های آماده شده در هرگروه توسط همه اعضاء به دقت مورد مطالعه قرار گیرد و پیشنهادات و نظرهای خود را به مسئول گروه انتقال دهند. تغییرات موردی وجزئی توسط سرپرست هر گروه انجام می‌شود ولی در صورتی که تغییرات زیادتری نیاز است اعمال شود با تشکیل مجدد جلسه گروه و اطلاع‌رسانی به همه اعضای گروه صورت پذیرد. این امر به صرف زمان کمتر و و سرعت عمل در تنظیم نقشه سطح مدرسه منجر می‌شود.

یافته‌های نهایی هر گروه کوچک به گروه‌های بزرگ‌تری تحویل داده می‌شود و با ارتباط سایر گروه‌ها با یکدیگر به تصمیم‌گیری نهایی در مدرسه و نوشتن برنامه‌ ویژه بوم مدرسه کمک کنند. تعامل میان گروه‌ها به ترکیب افکار و خلق افکار جدید برای عملیاتی نمودن منطق برنامه درسی منجر می‌شود.

در پایان مرحله باید بتوان آشکارا در مورد منطق برنامه، اهداف رشد، توسعه مدرسه و چگونگی دستیابی به اهداف یادگیری پیش‌بینی شده از سوی دانش‌آموزان توسط هر یک از گروه‌های کوچک تصمیم‌گیری نمود. این تصمیمات مبنای ورود به مرحله‌ی بعد خواهد بود.

برنامه ویژه ی مدرسه و علایق دانش آموزان
علایق و نیازهای دانش آموزان باید در صدر اولویت‌های برنامه بوم باشد

4- برنامه‌ریزی اجرایی

زمانی که گروه بزرگ بر سر اولویت‌ها و نیازها به توافق رسید، می‌توان برای اجرای آن، برنامه‌ریزی کرد. تقسیم مسئولیت بین اعضای هر گروه و تدوین برنامه‌ی زمانی جزء اولین و ضروری‌ترین کار‌ها می باشد. مطمئنا در این موارد نیز تعامل گروه‌های مختلف، استفاده از تجربیات صاحب نظران و متخصصان هر حوزه، مطالعه منابع خواندنی، بکارگیری ظرفیت‌های اولیاء دانش آموزان و جامعه محلی می‌تواند به عملیاتی شدن برنامه‌ ویژه درسی یا همان بوم کمک کند.

نمونه صورتجلسه برنامه ویژه مدرسه

کارگروهی و خلاقیت در بوم مدرسه
کارگروهی و خلاقیت در بین دانش آموزان می تواند، از نتایج پیاده سازی موثر بوم باشد

کارگروهی و خلاقیت در بین دانش آموزان می تواند، از نتایج پیاده سازی موثر بوم باشد.

جهت رفاه حال مدیران، معلمان و مربیان عزیز کشور، موسسه ما با استفاده از نیروهای متخصص و سال ها تجربه در زمینه فعالیت های آموزشی، برنامه‌ ویژه بوم مدرسه را آماده کرده است تا متولیان این حوزه، جهت اجرایی کردن بوم بتوانند آن را بکارگیرند. و یا در صورت استفاده آن در یک منطقه خاص، با گرفتن مشورت و انجام تغییراتی جزئی بتوانند آن را مطابق با اولویت‌ها و نیازهای دانش‌آموزان مناطق خود عملیاتی کنند.

دانلود رایگان برنامه ویژه مدرسه

فایل برنامه ی ویژه ی بوم به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد منتها برای حمایت شما عزیزان و همچنین کمک به آپدیت و کمک گیری از تایپیست،گرافیست و ارسال اپدیت قوی تر این فایل برای خود شما هزینه ای ناچیز برای دانلود محصول درنظر گرفته شده است.

ما در این بسته برنامه ویژه مدرسه که برای مدیران و معلمان مدارس آماده شده است، بخش‌های مختلفی را آماده کرده ایم:

 • تقویم اجرایی و برنامه ی سالانه طرح بوم
 • برنامه‌ی فعالیت‌ها
 • صورت‌جلسات برنامه ویژه مدرسه
 • فرم‌های خام بوم
 • نمونه برنامه‌های ویژه مدرسه با هدف الگوگیری( در این بخش به معرفی انواع مختلف بوم در حوزه‌های متنوعی از قبیل فرهنگی، هنری، علمی، عقیدتی و مذهبی، خلاقیت و کارآفرینی، اجتماعی و… پرداخته شده است)
 • پاورپوینت مستندسازی

سایر محصولات مرتبط من موارد زیر میباشند

تمام مراحل برنامه‌ریزی و عملیاتی‌کردن هر کدام از نمونه برنامه‌های آورده شده در این بسته به طور کامل شرح داده شده است و در آپدیت‌های جدید تمام محتواها و مطالب اضافه شده برای شما ارسال خواهد شد.

ازآنجا که برای اجرای برنامه ویژه بوم مدرسه نیاز است که مدیران و معلمان آموزش‌هایی را در این زمینه ببینند، دانلود بوم آماده مدرسه می‌تواند بسیاری از نیازها و مواردی را که مدیران و معلمان برای پیاده سازی یک برنامه ویژه مدرسه مد نظر دارند و ممکن است در حین نوشتن بوم به آن کم توجهی شود و یا از قلم بیفتد، پوشش دهد و نیاز به ساعت‌ها وقت برای گذراندن آموزش‌های لازم برای برنامه‌ریزی و نوشتن یک برنامه موثر ویژه مدرسه را مرتفع سازد، از طرف دیگر تنوع موضوعات ارائه شده در این برنامه می‌تواند با توجه به نیازها و علایق دانش‌آموزان هر منطقه و همچنین امکانات و توانمندی‌های مدرسه، موضوع مناسبی انتخاب شود تا بطور موثری به اهداف و منطق بوم، جامه عمل پوشانده شود.

ساحت های برنامه ویژه مدرسه

مسائل مربوط به برداشت‌ها و تلقی‌های محدود یا نادرست

متاسفانه ممکن است مدیران، معلمان و یا اولیاء دانش‌آموزان، طرح برنامه ویژه بوم مدرسه را با کلاس‌های تقویتی، رفع اشکال، حل تمرین، المپیاد و امثال این کلاس‌ها اشتباه بگیرند و همچنین ممکن است با یک نگاه حداقلی، کاملا صوری و ظاهری به اجرای این طرح بپردازند.

مسائل مربوط به فرهنگ مدرسه و معلمی

احساس فردگرایی و انزوا در معلمان ممکن است، اجرای این طرح را در قالب کارگروهی و جمعی دچار خدشه کنند و از اهداف اصلی طرح، آن را دور کند.

ممکن است در حین روند برنامه‌ریزی و تدوین طرح ویژه مدرسه همه نظرها گفته نشود و یا به نظر افراد مختلف، بنا به موقعیت آنها ارزش یکسانی داده نشود، که در این صورت نظرات شایسته و اثربخش‌تر ممکن است نادیده گرفته شود. صداقت و احترام در طرح دیدگاه، رویکردی است که می تواند جلوی این آفت‌ها را بگیرد.

محدودیت‌های مرتبط با زمان، بودجه و امکانات

تدوین برنامه ویژه مدرسه یا بوم مستلزم تشکیل جلسات بین معلمان، مدیران، اولیاء دانش‌آموزان و خود دانش‌آموزان می‌باشد که ممکن است هماهنگی بین آنها برای تشکیل جلسه و تداوم این جلسات بسیار زمان بر باشد و از طرفی دیگر اجرای هر طرحی مستلزم هزینه‌هایی است که برای تامین بودجه آن باید منابع مالی مناسبی را در نظر گرفت.

امید است که مدیران و معلمان با شناخت بیشتر این محدودیت‌ها و چالش‌ها بتوانند راهکارهایی برای رفع این محدودیت‌ها پیدا کنند و نقشه راه مناسبی جهت پیاده‌سازی موثر بوم مدرسه در منطقه خود ارائه کنند.

محتوای فایل آماده ی صدتو چیست؟

 1. تقویم اجرایی و برنامه ی سالانه طرح بوم
تقویم اجرایی برنامه بوم مدرسه
تقویم اجرایی برنامه بوم مدرسه
 1. برنامه ی فعالیت ها
 2. صورتجلسات برنامه ویژه ی مدرسه
 3. فرم های خام بوم
 4. نمونه برنامه های ویژه مدرسه با هدف الگوگیری:
  1.     نمونه برنامه یک    کاهش مصرف کالاها و لوازم رایانه ای و ملاحظات زیست محیطی در دور ریخت
  2. نمونه برنامه دو     باور ها و ارزش های ما به عنوان کنشگران اجتماعی
  3. نمونه برنامه سه   مهارت های ارتباطی و برقراری تعاملات سازنده
  4. نمونه برنامه جهار-پنج  جشنواره رنگین کمان فرهنگ ها-مطالعه نان های محلی
  5. نمونه برنامه شش   هویت محله ای
  6. نمونه برنامه هفتم و هشتم صبحانه و الگوهای تغذیه ای دانش آموزان-مصرف کالای داخلی و اشتغال جوانان
  7. نمونه برنامه نهم   مناظره در مدرسه
  8. نمونه برنامه دهم شناخت حرفه ها، مشاغل
  9. نمونه برنامه یازدهم طراحی و ساخت بازی و سرگرمی رایانه ای
  10. نمونه برنامه دوازدهم طراحی و ساخت اسباب بازی های مکانیکی و الکترونیکی
  11. نمونه برنامه سیزدهم بازطراحی و آماده سازی سرگرمی های مداد و کاغذی یا سایر بازی های محلی
  12. نمونه برنامه چهاردهم شناخت حقوق، قوانین و پیشگیری از آسیب های اجتماعی
  13. نمونه برنامه پانزدهم   زندگی سالم
  14. نمونه برنامه شانزدهم کارگاه شعرخوانی
  15. نمونه برنامه هفدهم کارگاه کتاب خوانی و توسعه مهارت های مطالعه
  16. نمونه برنامه هجدهم تفسیر قرآن
  17. نمونه برنامه نوزدهم خدمت رسانی، فعالیت های نیکوکارانه و داوطلبانه
  18. نمونه برنامه بیستم کارگاه هنر و صنایع دستی
  19. نمونه برنامه بیست و یکم   آشنایی با سینمای دفاع مقدس و تحلیل آن
  20. نمونه برنامه بیست و دوم  بهینه سازی مصرف آب و انرژی در مدرسه
  21. نمونه برنامه بیست و سوم  آشنایی با سازمان ها و نهادهای اجتماعی
  22. نمونه برنامه بیست و چهارم  مسئولیت های واقعی در مدرسه
  23. نمونه برنامه بیست و پنجم فعالیت های ماجراجویانه
  24. نمونه برنامه بیست ششم رشد منش اخلاقی از طریق داستان
  25. نمونه برنامه بیست و هفتم خلاقیت و کارآفرینی برای کودکان
  26. نمونه برنامه بیست هشتم پرورش مهارت های پرسشگری
  27. نمونه برنامه بیست و نهم بازآفرینی مهارت های گفتگو
 5. پاورپوینت مستند سازی
 6. جداول تکمیل شده ی کامل :
  1. شرح محتوا
  2. منطق برنامه
  3. اهداف برنامه
  4. محتوای برنامه یا شرح فعالیت ها،موضوعات پشتیبان در برنامه درسی تجویزی
  5. حجم زمانی و چگونگی زمان بندی اجرا
  6. گروه مخاطبین و نحوه ی انتخاب
  7. اندازه گروه،فرصت های یادگیری،شرح اجرا
  8. فضا و منابع
  9. امکانات ابزار ها و زمنینه فعالی و شرایط و امکانات مورد نیاز
  10. مجری و ارائه کننده برنامه بوم

پاورپوینت برنامه ویژه مدرسه

در این پاور که در این پک در اختیار شما قرار میگیرد. شما فقط کافیست تصاویر طرح بوم مدرسه خود را در قسمت مربوط به تصاویر قرار دهید.تمامی عنواین قرار گرفته شده شما فقط کافیست برای مستند سازی برنامه ویژه ی مدرسه یا همان بوم تصاویرخود را قرار دهید.

پاورپوینت برنامه ویژه ی مدرسه - بوم
پاورپوینت برنامه ویژه ی مدرسه – بوم

اطلاعات محصول

فرمت word,ptt.pdf
به روز شده در
 • ابتدا محصولات مورد علاقه خود را به سبد خرید اضافه نمایید.
 • سپس روی آیکون سبد خرید کلیک کنید.
 • محصولات داخل سبد خرید و مجموع مبلغ قابل پرداخت در صفحه تسویه حساب به شما نمایش داده می شوند.
 • فرم تسویه حساب را تکمیل کرده و روش پرداخت خود را انتخاب نمایید.
 • می توانید با استفاده از درگاه های پرداخت آنلاین خرید خود را تکمیل نمایید.
 • پس از تکمیل خرید می توانید به فایل های محصول دسترسی داشته باشید.
 • در صورت داشتن حساب کاربری می توانید سوابق خرید خود را در پنل کاربری خود مشاهده نمایید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان صدتو بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلود آن فایل خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
قیمت محصول
تومان50,000
39817 نمایش
برنامه ویژه مدرسه (بوم)
5 از 1 رای
برنامه ویژه مدرسه (بوم)

فروشنده

عطیه عبد اللهی
به نام خدا .عطیه عبدالهی هستم.شور بسیار زیادی به آموزش دارم.بیشترش به خاطر اینکه تو خانواده فرهنگی بدنیا اومدم و خودمم معلمم.باتوجه به مهارتی که در کامپیوتر دارم و تجربیات پدر و مادرم که از پیشکسوتان آموزش وپرورش هستند سعی دارم مطالب آموزشی با کیفیت مربوط به آموزش و مدرسه رو برای تمامی معلمین،مدیران،ومعاون و حتی دانش آموزان کشورم قرار بدم.ذوق و توانایی من و تجربیات والدینم باعث شده قلمم پر از شوق و البته تجربه باشه.در بخش نظرات میتونین دیدگاهتونو نسبت به قلم من بنویسید.پیشاپیش سپاسگزار شما عزیزان هستم.

با خیال راحت خرید کنید

نماد اعتماد
نشان اعتماد الکترونیک

برنامه ویژه مدرسه (بوم)

محصولات مرتبط

خبرنامه ی تلگرامی صدتو

sadeto-channel-telegram

وبلاگ

حذف اکانت اینستاگرام

حذف اکانت اینستاگرام

حذف اکانت اینستاگرام به روش ساده به صورت دائمی و یا موقت به صورت آموزش برای اندروید ، ios و کامپیوتر با شیوه ی سریع به همراه لینک مستقیم دیلیت

مراقب سلامت

مراقب سلامت

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که اگر مراقب سلامت مدرسه نبود، چه اتفاقی می‌افتاد؟ شاید دانش‌آموزانی بودند که بیماری‌های خود را جدی نمی‌گرفتند و سلامت خود را به خطر می‌انداختند. شاید [...]

ویس دختر

ویس دختر

ویس دختر، یکی از محبوب ترین انواع محتوای صوتی است. این محتوا، معمولاً شامل صحبت های یک دختر در مورد موضوعات مختلف است. ویس دختر، می تواند برای اهداف مختلفی استفاده شود، مانند: در زیر ویس های [...]

کسب درآمد از فروش فایل و محصولات دانلودی

کسب درآمد از فروش فایل و محصولات دانلودی

آیا امکان فروش فایل های دانلودی بدون ایجاد یک سایت  وجود دارد؟ فروش فایل تا چه میزان سودآور است؟  خیلی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی به علت پژوهش ها و تحقیق های متنوعی که در [...]